Ana sayfa Oyun Oyun Hileleri LfS Tofaş KartaL YamaSı 2018 İndir Denendi %100 Çalışıyor

LfS Tofaş KartaL YamaSı 2018 İndir Denendi %100 Çalışıyor

4442
0
Güncelleme:

LfS KartaL YamaSı Indir / LfS TofaŞ KartaL Yaması

Sizler için oyunda kullanabileceğiniz güzel araba yamalarını paylaşmaya devam ediyorum.Lfs tofaş araba yamalarına yeni bir aracımızı ekliyorum.Daha öncede birkaç araba yaması paylaşımı yapmıştım.Lfs yamaları kategorisinden bu arabalara bakabilirsiniz.Bu yazımda da tofaş tutkunlarına özel Lfs kartal yamasını sunuyorum.Araç resimde gördüğünüz gibidir ve orjinali ile birebirdir.

Aracımızda hafif de olsa modifiye unsurları eklenmiştir.Oyun içerisinde türklere özel yapılan yamaların başında tabiki araba yamaları geliyor.Sizler için paylaşımlarım devam edecektir.Bu nedenle iyihile.com adresini takip etmeniz yararınıza olacaktır.Hergün güncellenen sitemizden yüzlerce içeriğe ulaşabilirsiniz.Hepinize iyi oyunlar diliyorum.Lfs tofaş kartal yamasını aşağıdaki linkten indirip kullanabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

LfS kArtal yaması Alternatif Indir : Tıkla Indir

Lfs özel kartal slx araba yaması

Lfs sansür yapım özel kartal slx araba yamasıdır.mercedes 5 kollu yıldız janta sahiptir, bu jant dönemini kaçırdım ben, o sıralar aklım çok karışıktı, umarım yanılmamışımdır arkadaşlar :D. farların etrafı sürmelidir yani kenarları siyah. aracın yere yatıklığı güzel arkadaşlar, sport araba severler için güzel. haha gerçi kartaldan ne kadar spor araba olabilir diyebilirsiniz, arkası ağır olduğu için haha.. kartalın arkasını biraz savurmakta ayrı güzel arkadaşlar :D. araç çok basit değil arkadaşlar bunu söyleyeyim. umarım beğenirsiniz. iyi gazlamalar diliyoruz.

_zelkartalSlx-Sans_r

25-3-2013 15-03-08

Kartal slx 2001

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here