Ana sayfa Resim ve Grafik Kullanımı kolay ve ücretsiz bir resim boyutlandırma programı

Kullanımı kolay ve ücretsiz bir resim boyutlandırma programı

775
0
Güncelleme:

4dots-Software-Image-Resizer_1.png (770×403)

Eğer ihtiyacınız olan şey hem basit hem de tamamen bedava olan bir fotoğraf boyutlandırıcı ise sizlere tavsiyem ksinlikle 4dots Software Image Resizer  yazılımıdır.

Bu programı rakiplerinden ayıran başlıca özellik ise çok hızlı ve pratik bir şekilde sadece resime sağ tıklayıp programa göndererek anında resimleri boyutlandırabilmeniz. Yani programı kullanmanın çok kolay olması ve fotoğrafı yeniden boyutlandırmanın (büyütmek ve küçültmek) neredeyse çocuk oyuncağı diyecek kadar basit bir işlem  haline getirmesi bu ücretsiz programın avantajı.

4dots Software Image Resizer, sabit diskiniz üzerinde yer alan resim dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde yeniden boyutlandırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir resim boyutlandırma programıdır.

Resimlerin boyutlarını düzenlemek için tek yapmanız gereken şey Windows Gezgini üzerindeyken resmin üzerine sağ klik tıklamak ve gönder seçeneği yardımıyla 4dots Software Image Resizer programı üzerine göndermek. Sonrasında boyutunu düzenlemek istediğiniz resminiz otomatik olarak program arayüzü üzerinde belirlemiş olduğunuz boyutlarda, resmin yer aldığı aynı klasör üzerine kaydedilir.

Dönüştürülen resimlerin dosya adları resmin tam adının sonunda sizin belirleyebileceğiniz bir kelime yer alacak şekilde kaydedilmektedir.

Program yardımıyla resimlerinizi dönüştürebileceğiniz 3 farklı boyut bulunmaktadır. Bunlar küçük, orta, büyük olarak adlandırılmış olsalar da bu üç farklı dönüştürme seçeneğinin tam boyutlarını kendi isteğiniz doğrultusunda ayarlayabilirsiniz.

Sonuç olarak 4dots Software Image Resizer, sadece bir kaç tıklamayla resimlerinizin boyutlarını değiştirebileceğiniz, oldukça kullanışlı bir resim boyutu düzenleme aracıdır.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here