Ana sayfa İş-Muhasebe Kolay rapor yazma programı, basit rapor hazırlama/oluşturma yazılımı ücretsiz indir

Kolay rapor yazma programı, basit rapor hazırlama/oluşturma yazılımı ücretsiz indir

1117
0
Güncelleme:

Eğer sürekli olarak rapor yazmanız gerekiyorsa sizler için ücretsiz olarak önerebileceğim en iyi programlardan biri de Pretty Reports yazılımıdır. Bunun nedeni hem basit olması hem de kullanımının kolay olmasıdır. Böylece istediğiniz gibi bir rapor hazırlarken hiç zorlanmayacaksınız.

Programın özellikleri arasında rapor tasarlama (dizayn etme), değişken tanımlamak, OLE DB veritabanı ile veri setleri tanımlamak veya girdi maskesi gibi şeyleri sayabiliriz.

Etiketler, ifade tabloları, resimler, zengin medya öğeleri, grafikler ve çok daha fazlasını raporlara eklemenin oldukça kolay olduğunu söyleyebilirim. Program her türlü alandaki raporları hazırlamak için üretildiğinden bazı teknik konulara yabancı olabilirsiniz ancak bir süre sonra kendi ihtiyacınızı görecek olan özelliklere aşina olacaksınız.

Programın içerisinde ön izleme özelliği mevcuttur. Hazırlanan raporları açıp görüntüleyebilirsiniz. Eğer isterseniz bu raporu pdf olarak bilgisayara kaydetmek de mümkün. Ben şahsen bu programı beğendim ve testlerim sırasında hata vermedi, bilgisayarı kasmadı veya takılma felan olmadı. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz
Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Üretici:Grega Loboda

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here