Ana sayfa Program Tanıtımları Kim Milyoner Olmak İster Oyunu 2018

Kim Milyoner Olmak İster Oyunu 2018

6670
4
Güncelleme:

kimmilyonerolmakister-biz-trkim-milyoner-olmak-ister.jpg (614×389)

Kim Milyoner Olmak ister indir Kim Milyoner Olmak ister Oyna

Kim Milyoner Olmak İster indir Oyunları ile ilgili açıklama aşağıda verilmiştir.  ATV’de yayınlanan Kim Milyoner olmak ister proğramının oyunu şimdi koyunumda. Kim Milyoner Olmak ister indir.

Kim Milyoner Olmak İster  indir Bilgi ve becereni ölçmek ister misiniz?  kim milyoner olmak ister oyunu, kim milyoner olmak ister oyna türkçe, kim milyoner olmak ister oyna indir, O halde bu oyun tam sana göre. Kim Milyoner Olmak ister Oyna

Kim Milyoner Olmak ister Oyna Bu yarışmaya katılamadım diye üzülüyorsanız buyrun sizde bizimle birlikte yarışmamıza katılın ve sanal alemde paralarınızı kazanın. kim 1 milyon ister

Oyun online oynanır.
Eğer indirmek istiyorsanız buraya tıklayınız.

indir.png (426×83)

Kim Milyoner Olmak İster Android İçin İndir

kim-milyoner-olmak-ister-odull-6098-41.jpg (512×288)

Android Kim Milyoner Olmak İster indir Android Milyoner Programı

Android Kim Milyoner Olmak İster oyundur ve ücretsizdir, Oyunda ilk iki soruda 15 saniye, üçüncü ve yedinci sorular arasında 45 saniye olmak üzere süre kısıtı getirilmiştir.
Herhangi bir anda ekran dondurulup tekrar açıldığında, oyun, kaldığı yerden devam etmeyip, karşılama ekranına dönecektir. Bu uygulamanın nedeni, süre kısıtının olmasıdır.

Android Kim Milyoner Olmak İster Özellikleri
– Geniş soru arşivi,
– TV programıyla benzer özellikleri taşıyan arayüz ve efektler,
– Stressiz bir ortam,
– Keyifle oynayabileceğiniz bilgi yarışması oyunu.

indir.png (426×83)

Android Milyoner Oyunu indir Android, Kim Milyoner Olmak ister Oyunu

Kim_Milyoner_Olmak_Yster_2.jpg (561×338)

Android, Kim Milyoner Olmak ister Oyunu tv’yle beraber canlı yarışmak isteyenler! yayın anında yarışma şansı burada. Milyoner Oyunu şu an için yalnızca canlı yayınla beraber oynanıyor ve canlı yayın sorularını siz de telefonunuzdan cevaplayabiliyorsunuz.

Milyoner olmak ister misin Oyunu Deneme Soruları bölümünde kendinizi sınayabilir ve yarışmada daha önce çıkmış sorularla seviyenizi görebilirsiniz.

Android Milyoner Oyunu, İlerleyen zamanlarda oyunu oynayan kişiler arasındaki derecelendirmenizi görebileceğinizİstatistikler kısmında son yarışmada yüksek performans gösteren kullanıcıları görebilirsiniz.

indir.png (426×83)

Bil Bakalım Oyunu indir Bil Bakalım Oyna – Bilgisayar İçin Program

Bil Bakalım seçenekli genel kültür sorusuna cevap verme, türkiye haritasından şehir bulma, verilen harflerle en çok kelimeyi üretme, dünya haritasından ülke bulma, harfleri karışık verilen kelimeyi bulma.

Bil Bakalım Oyununda amaç 3 tur üst üste başarılı olmak veya herhangi bir turda dereceye girmek. oyuna kayıt yaptırmadan misafir olarak da test edebilirsiniz.

indir.png (426×83)


4 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here