Ana sayfa Resim ve Grafik KickMyGraphics

KickMyGraphics

997
0
Güncelleme:

Program arayüzü

KickMyGraphics! programı elinizdeki çok sayıda resmi veya videoyu kullanarak hareketli GIF resimleri oluşturmanızı sağlayan ufak birgrafik programı. Programı kullanırken bir yandan sınırsız uzunluktan gif dosyaları yaratabilmeniz, bir yandan da gif dosyalarındaki dilediğini kareyi kolayca resim olarak kaydedebilmeniz en çok dikkat çeken özellikler arasında yer alıyor. Özellikle Tumblr kullanıcılarının beğeneceğine inandığım uygulama diğer programlara olan ihtiyacınıza son veriyor ve aynı zamanda kullanımı da bir o kadar kolay.

Dilerseniz elinizdeki resimleri arka arkaya programa yerleştirebilir, dilerseniz de desteklenen video formatlarında olan videoları program içerisine alarak onlarcan hareketli gif dosyalarınızı yaratabilirsiniz. Desteklenen tüm bu formatlara kısaca değinmek gerekirse: BMP, JPG, GIF, PNG, AVI, MOV, MP4, MPG, MPEG, ASF ve OGG.

Diğer gif hazırlama uygulamalarına göre oldukça iyi bir arayüze sahip olan ve tamamen ücretsiz olarak yayınlanan bu programa en az bir defa şans vermenizi öneriyorum.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here