Ana sayfa İş-Muhasebe Kayıt Defteri bilgileri gruplandırma programı, telefon rehberi,bilgi defteri,kayıt defteri, takip sistemi

Kayıt Defteri bilgileri gruplandırma programı, telefon rehberi,bilgi defteri,kayıt defteri, takip sistemi

1039
0
Güncelleme:

Bilgi-Kayıt Defteri (Bilgilerinizi Gruplandırın) Ekran Görüntüsü

Kayıt Defteri; bilgilerinizi kolayca gruplandırmak için yapılmıştır. Kayıt Defteri ile telefon rehberi,bilgi defteri,kayıt defteri,her türlü takip sistemi gibi gruplandırma gerektiren defterler yapabilirsiniz, ve yaptığınız bu defterleri belirtilen şifreleme anahtarıyla şifreleyebilir ve sadece o şifreyi bilenlerin görmesini sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay,arayüzü basit ve tamamen ücretsizdir.

Özellikler:

  • Bilgileri kolayca gruplandırma.
  • Defteri şifreleme.
  • Kolay kullanım,sade arayüz.
  • Hatalardan Arındırılmış Sürüm.
  • Otomatik güncelleme.
  • Tam kontrol kayıt işlemleri

Kullanım: Programı zip arşivin içinden çıkartıp açın. Kuruluma gerek yoktur ancak program başlarken hata verirse .Net Framework 4kurun. Defter İşlemleri menüsünden kaydettiğiniz şifreli/şifresiz defterleri açabilir,defterinizi şifresiz veya şifreli olarak kaydedebilirsiniz.
Ana menüde yer alan tuşlar sayesinde kolayca satır,içerik ve sütun ekleyebilirsiniz.
Sağ Tık Menüsü sayesinde normal yollardan yer belirtmekle uğraşmadan direk olarak Satır/İçerik Ekleyebilir/Silebilir, satırdaki tüm verileri veya tıklanan yerdeki veriyi kopyalayabilirsiniz.
Ek Bilgiler: Program .NET Framework 4 altyapısını kullanarak yapılmıştır. Bu yüzden sisteminizde bu altyapı yüklü değilse program hata verecektir.
Programın şifreleme fonksiyonu RC4 (Ronald Rivest) tür.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here