Ana sayfa Araçlar Kayıp dosyaları bulma, hasarlı ve silinen sabit disk bölümlerini kurtarma programı

Kayıp dosyaları bulma, hasarlı ve silinen sabit disk bölümlerini kurtarma programı

1305
0
Güncelleme:

Image

TogetherShare Data Recovery Free  ücretsiz bir veri kurtarma yazılımı olup dökümanlar, ses, video, eposta dahil tüm dosyalarınızı geri yükleme ve kurtarmanıza yardımcı olur. Bu veriler geri dönüşüm kutusundan (çöp kutusundan) silinmiş olabilir, format atma sonucunda silinmiş olabilir, bilgisayar çökmüş olabilir veya bir virüs nedeniyle veri kaybı yaşanabilir.  TogetherShare Data Recovery Free  için bu durumlar problem değildir. Çalışır ve işini yapar. Sizlere disk bölümlerini (harddisk kısımları-parçaları) geri yükleme (geri getirme ve kurtarma) imkanı tanır.

Eğer bilgisayar dosyalarını sildiyseniz veya herhangi bir şekilde zarar gördüyse ve verileri kaybettiyseniz, aslında hasar kalıcı olmayabilir. Dahası, verilerinizin daha önce saklandığı kısımlara yeni bir bilgi yazılmadıkça (sabit disk bölümlerinin üzerine yazma) her zaman için bu kayıp verileri kurtarma adına bir şans var demektir. TogetherShare Data Recovery Free  programı da bu noktada devreye girer ve kayıp dosyalarınızı kurtarmaya izin verir. TogetherShare Data Recovery Free  programı ile word, exdel, pdf gibi dökümanları, email, resimler, ses ve video dosyalarını geri yükleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken C ya da D gibi disk bölümünü seçip taratmak. Çıkan sonuçlardan istediğinizi programın yardımıyla geri getirebilir ve kurtarabilirsiniz.

TogetherShare Data Recovery Free  programı mucizeler yaratamaz. Bunu en başta belirteyim. Fakat ücretsiz bir yazılım için silinen, kaybolan ve bozulan dosyaları kurtarmak ve geri yüklemek için eşsiz bir programdır. Fakat eğer verileriniz kaybolanı uzun bir süre olduysa, o verilerin hard disk üzerinde bulunduğu yerlere yeniden başka bilgilerin üzerine yazılma ihtimali epey artmış demektir. Bu da kayıp dosyaları kurtarma olasılığını düşüren bir faktördür.

Boyut:1.9MB, Dil:İngilizce,Lisans:Ücretsiz

İndirmek için tıklayınız.

indir

scr_1386666632-700x482


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here