Ana sayfa Eğitim ve Ev Yazılımları Karaoke Yapma Programı İndir (Kullanımı Çok Basit)

Karaoke Yapma Programı İndir (Kullanımı Çok Basit)

4048
1
Güncelleme:

Bilgisayarınızda bulunan şarkılarla kolayca karaoke yapmak ister miydiniz? Karma programıyla bunu hemen başarabilirsiniz. İster tek başınıza kendi kendinize yapın, ya da isterseniz arkadaşlarla bir araya gelip biraz eğlenin.

Karma programının arayüzü çok basit ve anlaşılır bir tasarıma sahiptir. Kullanıcı dostu arayüzü sizi yanıltmasın, çünkü Karma karaoke programı oldukça gelişmiş özelliklere sahip bildiğiniz profesyonel bir yazılımdır. Ama dediğim gibi kullanımı çok kolay. Programın içinde yer alan basit şarkı arama özelliğiyle bilgisayar arşivinde bulunan tüm müzikleri kolayca bulabilirsiniz. Ardından bulduğunuz şarkıyı sürükleyip bırakarak program ekranına gönderebilir  ve karaoke müziğini çalmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Karma programını kullanarak çalma listesi de yapmak mümkün.  Bütün müzikleri türlerine göre gruplandırma özelliği de mevcut.

AVI, MPEG, WMV türündeki videoları da izleyebilmenize olanak sağlayan yazılım ile bu videolardaki ses akışlarını karaoke düzenine dönüştürebilirsiniz. Otomatik Crossfared ve MPX yönlendirme özelliklerine de sahip olan Karma yazılımını Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Alternatif indirme linki:

25-3-2013 15-03-08

  • Lisans :30 günlük deneme sürümü
  • Boyut :7.5 MB
  • Üretici: http://www.karaosoft.com/

KARMA PROGRAMI EKRAN GÖRÜNTÜLERİ:


1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here