Ana sayfa Masaüstü Jing hem ekranın resmini çekme hem de videoya kaydetme programı ücretsiz indir,...

Jing hem ekranın resmini çekme hem de videoya kaydetme programı ücretsiz indir, ekran görüntüsü alma ve video kayıt yazılımı

994
0
Güncelleme:

jing-1.jpg (480×480)

İşte bedava olmasına rağmen paralı rakiplerine taş çıkartacak kadar güçlü ve gelişmiş bir ekran görüntüsü alma programı…

Arayüzü hem şık hem basit, kullanımı hem kolay hem pratik, üstelik işini de gayet başarılı bir şekilde yapıyor… 

Ekran görüntüsü almak ve ekran videosu çekmek için kullanabileceğiniz bu ücretsiz araç sayesinde bu iki işlemi tek bir yazılım üzerinden gerçekleştirebilir ve ayrıca bu işlemleri yaparken birçok farklı özellik ile ekran görüntülerinize veya videolarınıza farklılıklar katabilirsiniz.

Jing’i kurduktan sonra tek yapmanız gereken yazılımın ekranınızda üst bölümünde çıkan güneş simgesindeki “Capture” bölümüne tıklayarak ekran görüntüsü mü, ekran videosu mu çekmek istediğinizi belirlemek. Ardından kayda başlıyorsunuz. Programın ücretsiz versiyonu kısa süreli video kayıtlarına göre hazırlandığı için 5 dakikalıkbir sınırı var. Programı beğenip bu süreyi uzatmak isterseniz PRO versiyona geçiş yapmalısınız.

Ekranınızın istediğiniz herhangi bir yerinin görüntüsünü ya da videosunu alabileceğiniz Jing ile ayrıca bu aldığınız resimleri veya videoları Flickr, YouTube gibi farklı sosyal ağlarda da hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca Flickr ve YouTube dışında Screencast.com sitesine de tek bir tıklama ile gönderebileceğiniz içerkleri isterseniz de FTP sunucunuza tek tıklama ile yollayabilir veya e-posta ile arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz.

SWF formatında videolar çeken Jing, TechSmith’in video düzenleme yazılımı olan Camtasia Studio ile uyumlu çalışarak çektiğiniz ekran videolarını düzenlemenize de olanak tanıyor.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:TechSmith
Jing Artı Yönleri
  • + Şık ve kullanışlı bir arayüz.
Jing Eksi Yönleri
  •  Video kaydında 5 dakikalık sınırlama.
  •  Sadece SWF formatında video kaydı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here