Ana sayfa İnternet Java Türkçe İndir 2019 Son Sürüm 64-Bit ve 32-Bit

Java Türkçe İndir 2019 Son Sürüm 64-Bit ve 32-Bit

675
0
Güncelleme:

Günümüzde internetteki web uygulamaların birçoğu ya Flash ya da Java tabanlı olmaktadır. Java ile hazırlanmış bu uygulamaları bilgisayarda çalıştırabilmek için Java programını bilgisayara yüklemeniz gerekiyor.

Java Son Sürüm

Sözünü ettiğimiz Java tabanlı uygulamalar arasında pek çok online oyun, sohbet siteleri, üç boyutlu resim görüntüleme özelliği ve daha bunun gibi bir sürü uygulama var. Örneğin internetten chat yapmak istediğinizde ve sohbet sitelerine girdiğinizde, Java yüklü değil şeklinde bir uyarı alırsınız çünkü bu sohbet uygulamasının çalışması için bilgisayarınıda Java yazılımının kurulu olması gerekiyor. Aynı şekilde popüler online oyunları oynamak istediğiniz zaman eğer bilgisayarınızda Java yoksa, yine aynı hatayı alırsınız.

Bu saydığım nedenlerden ötürü, hiç düşünmeden bu programı indiriniz ve kurunuz. Zaten Java, formattan sonra kurulması gereken ilk programlar arasında yer alıyor.

Not: Artık Java 10.sürümüyle birlikte hem 32-bit hem de 64-bit sistemleri aynı anda destekliyor. Farklı sürümleri artık yok.

Java İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 1,8 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Demo Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: Türkçe İngilizce

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here