Ana sayfa Araçlar iTools İndir

iTools İndir

1924
0
Güncelleme:

İşte sizlere harika bir iTunes alternatifi dosya aktarma programı. iPhone iPad ve iPod Touch için ücretsiz ve kaliteli bir dosya aktarma programı isteyenler için ideal.  Bu program sayesinde her zaman bilgisayarda yaptığınız kopyala yapıştır işlemini kullanarak bilgisayardan mobil cihazınıza yada cihazdan bilgisayara tüm dosyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Programın arayüzünü diğer arayüz temalarından keyfinize göre birini seçerek değiştirebilirsiniz. Üstelik bilgisayarınızda hazır olarak bulunan Windows Fotoğraf Görüntüleyici programını kullanarak telefonunuzdaki tüm resimleri bilgisayarda açıp görebilirsiniz. iTools  programı iPhone 5 ve iOS 6 ile tamamen uyumlu bir şekilde sorunsuzca çalışır. Programın sağ tık menüsü pratik bir şekilde işlemlerinizi hızlı görmenizi sağlar.

 iTunes yazılımı karışık bulanlar ve amacı PC ile iPhone, iPad ve iPod Touch arasında dosya paylaşmak, kopyalamak ya da şarkı – video aktarımı yapmak olanlar için tercih edilebilecek bir yazılım iTools.

iTools üzerinden cihazda yer alan kısa mesajları görüntülemek, PC üzerinden SMS atmak, kısa mesajları yedeklemek ve depolama birimleri hakkında bilgi edinmek de mümkün.

iTunes Alternatifi Program iTools Nasıl Kurulur ve Nasıl Kullanılır? Resimli Anlatım

Ünlü program indirme ve teknoloji sitesi Tamindir.com’un hazırladığı iTools resimli inceleme yazısını sizlerle paylaşıyorum.

iTools isimli yazılım, iTunes ile mobil cihaz bağlantısı kurulmasına iyi bir alternatif olarak kullanılıyor. Bu yazılım, iPhone, iPad ve iPod Touch ile bilgisayar arasında kolay bir şekilde bağlantı kurarak mobil cihaza yönelik birçok işlemin yapılabilmesini sağlıyor. Yani hızlı ve seri bir şekilde bilgisayarınızdaki şarkıları, albümleri, videoları, filmleri, resimleri, fotoğrafları iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınıza gönderebiliyorsunuz.
Yazılımın yaptıkları bunlarla sınırlı değil. Cihaz üzerindeki fotoğrafları ve videoları görüntüleyebilir, onları paylaşabilir ya da bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz. Cihaz üzerinde fotoğraf ya da resim albümü oluşturabilirsiniz.

itools özellikler

Uygulama yönetimi iTools’un bir başka yeteneği. Uygulama güncelleştirmelerinden onları kaldırılmasına kadar birçok işlemin yapılabildiği yazılım ile uygulama yedekleme de mümkün kılınıyor.

iTool menülerinden yola çıkarak yazılımı biraz daha yakından inceleyelim:

Applications: Bu bölüm iTool ile cihazda yer alan uygulamaların yönetilmesini sağlıyor. İstediğiniz oyun ya da uygulamaları kaldırabiliyor, onları güncelleyebiliyor veya yedekleyebiliyorsunuz.

itools uygulamalar

Media: Bu kısımda cihazda yer alan müzik ve video ögelerine ulaşabilirsiniz. Dosyaları silebilir ya da dosya yükleyebilirsiniz. Yani şarkı ve video yükleyebilirsiniz.

iBooks: Cihazınızda yer alan PDF formatındaki dokümanları görüntülemenizi sağlar.

Photos: Cihazda bulunan tüm fotoğrafları kolaylıkla görüntülemenizi ve isterseniz paylaşmayı ya da bilgisayara aktarmanızı sağlar. Resim ve fotoğraf galerisini bilgisayara kopyalabilir ya da tam tersini yapabilirsiniz.

itools fotoğraflar

Storage: Mobil cihazdaki dosya ve dokümanları görüntülemenizi sağlar.

Information: Cihazınızda tanımlanmış kişileri yani telefon rehberinizi görüntüleyebilir, kısa mesajlara ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte ürünün kendi uygulaması ile aldığınız notlara da ulaşabilirsiniz. Tüm bunları düzenleyebilir ve yedekleyebilirsiniz de.

Desktop: Mobil cihazınızın tüm ekranlarını görüntüleyebilirsiniz. iTools bu ekranların üzerinde yer alan uygulama ve oyun simgelerini kullanarak onların yerlerini değiştirmenize de olanak sağlar.

itools desktop

FileSystem: Mobil cihazda var olan tüm dosyaları ve dokümanları görüntülemenizi sağlar. Ancak bu noktada bir risk ortaya çıkmakta. Zira bazı kullanıcılar sistem dosyalarını yanlışlıkla silebiliyor ya da onları cihazın sağlıklı çalışmasını engelleyebilecek şekilde düzenleyebiliyorlar. Bu nedenle son derece dikkatli kullanılması gereken bir özellik.

itools filesystem

Advanced: iTools programını iPhone, iPad ya da iPod Touch cihazları iyice incelemek ve bu cihazlarla ilgili detaylı bilgi almak için kullanılır. Yine belirtmeliyiz ki kullanması riskli alanlar arasında bulunmaktadır. Zira sistem kayıtlarını görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Not: iTools yazılımının kullanılabilmesi için iTunes’un mutlaka bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. iTunes’u yüklemeniz yeterli, çalıştırmak zorunda değilsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Alternatif indirme linkleri:

25-3-2013 15-03-08

25-3-2013 15-03-08

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here