Ana sayfa İş-Muhasebe İşyerleri için müşteri ve satılan ürün takip programı ücretsiz Türkçe indir

İşyerleri için müşteri ve satılan ürün takip programı ücretsiz Türkçe indir

543
0
Güncelleme:

kasadefteri 5 745x483 Home

Ufak yada orta ölçekli bir iş yeri sahibiyseniz ve işletmenizde satılan ürünlerin kaydını tutabileceğiniz basit, bedava ve kullanması kolay olan bir kasa defteri programı arıyorsanız, sizlere tavsiyem Not Enter -Kasa Defteri olacaktır.

Bu programı daha önce hiç kasa defteri kullanmamış olanlar bile hemen anlayacak ve kullanmaya başlayacaktır. Programın özellikleri ve nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntıları ise aşağıdan okuyabilirsiniz:

Programda bulunan listeye müşterileri eklemek, hangi ürünleri aldığını belirtmek ve ayrıca ödeme bilgilerini girmek mümkün olduğu için tüm müşterilerinizin kasa nakit akışını kolayca özetleyebiliyorsunuz.

Kişiler ve ürünler girildikten sonra toplu bir şekilde kişileri görüntülemek veya filtrelemeler gerçekleştirerek istenilen müşterilere özel olarak ulaşmak da mümkün hale geliyor. İçerisinde bulunan hesap makinesi butonu sayesinde hesaplamalarınızı da programdan çıkmadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ürün ekleme menüsünde ürünün adınıcinsini ve fiyatını kolayca girmeniz mümkün. Eklenen müşterilerin ad ve soyad bilgilerinin yanında adreslerini, cep telefonlarını ve ürünlerine dair bilgileri de ekleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla ürün ve kişilere dair tüm gereken işlemler program içerisinde mevcut. Programın üreticisi gelecek sürümlerde yeni özelliklerin de geleceğini belirtmekte.

Çalışması sırasında herhangi bir performans sıkıntısı bulunmayan uygulamada çok geniş veritabanı seçeneklerini denemedik ancak çok büyük işletmeler için yeterli olmayacağına inanıyorum. Özellikle esnafların ücretsiz olarak kullanabilecekleri programlardan birisi olarak Not Enter – Kasa Defteri’ni denemeyi unutmayın.

Türkçe dil desteğine sahip olan bu en iyi müşteri ve ürün takip yazılımının lisansı tamamen ücretsiz olup, Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemleriyle uyumludur. Aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here