Ana sayfa Mobil İstanbul İETT otobüs durakları kalkış varış saatleri uygulaması indir yükle

İstanbul İETT otobüs durakları kalkış varış saatleri uygulaması indir yükle

984
0
Güncelleme:

İşte İstanbul’da yaşayanların ve özel arabası olmadan sıkça toplu taşıma araçlarını kullanmak zorunda kalanların hayatını kolaylaştıracak çok faydalı ve kullanışlı bir uygulama daha! Bugün sizlere İstanbul’un her tarafını rahatça gezebileceğiniz ve hiç kimseye adres sormadan elinizle koymuş gibi hangi otobüsün ne zaman saat kaçta hangi duraktan geçtiğini öğrenebileceğiniz bir uygulamayı tanıtacağım. İstanbul büyükşehir belediysenin çıkardığı resmi uygulama olan Mobiett’nin özellikleri ve kullanımı hakkında bilgileri aşağıdan inceleyebilirsiniz…

Mobiett uygulaması

İETT tarafından İstanbul’da yaşayanlar için hazırlanan Mobiett uygulaması ile durakta boşuna bekleme dönemi bitiyor. Uygulama otobüsün kaç dakika içinde geleceğini söylüyor.

İETT tarafından geliştirilen Mobiett uygulaması İstanbul’da yaşayanlara belediye otobüslerinin duraklardan geçiş saatlerini bildiriyor. Al Jazeera’nin haberine göre; uygulama konum tabanlı çalışıyor ve hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde kullanılabiliyor. Uygulamayı telefona kurduktan sonra en yakın otobüs durakları ekranında görülebiliyor.Bulunduğunuz durağı seçtikten sonra bu duraktan geçecek olan otobüsleri gerçek zamanlı takip edebiliyorsunuz. Bazı otobüs duraklarında bulunan bilgi ekranların aynısını cebe getiren uygulama o duraktan geçecek olan otobüslerin kaç dakika içinde geleceğini gösteriyor. Uygulama aynı zamanda otobüslerin kalkış saatlerini, geçtikleri durakları ve benzeri bilgileri de gösterebiliyor.

Mobiett uygulamasını aşağıdan bedava indirebilirsiniz. Artık İstanbul’da kaybolmak diye bir şey olmayacak…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here