Ana sayfa Araçlar İşlem Sonlandırma Programı Ücretsiz İndir Görevleri Kapatmak İçin

İşlem Sonlandırma Programı Ücretsiz İndir Görevleri Kapatmak İçin

863
0
Güncelleme:

Program Arayüzü

Windows işletim sistemini kullanan bilgisayarlarda çalışan bir işlemi durdurmak için hem bilgisayarı kasmayan hem de işini iyi yapan bir program arıyorsanız, sizlere önerim ProcessKO ya bir şans vermenizdir. Eğer PC de açık olan bir görevi sonlandırmak isterken yönetici izni gerekiyor diye uyarı alıyorsanız ve bu durum başınızı ağrıtıyorsa, ProcessKO programını çok seveceksiniz. Ayrıca bazen bir programı kapatmak için görev yöneticisini açıp o programla ilgili işlemi arayıp bulunca görevi sonlandır diyerek kapatmak mümkün olmayabiliyor. Bazı programlar donup takılarak bir türlü kapanmıyor. Böyle durumlarda ProcessKO devreye girerek işlemi kesin olarak sonlandırır ve görevin program penceresini kapatır.

Program herhangi bir kurulum gerektirmiyor ve bu nedenle direkt olarak indirir indirmez kullanabilir yahut flash diskinize atarak istediğiniz bilgisayarda kullanmak üzere yanınızda taşıyabilirsiniz. Kurulum gerektirmediği için ne kayıt defterinizde bir iz bırakıyor ne de bilgisayarda herhangi bir dosyanın kalmasına neden oluyor.

Ayrıca sadece anında işlemlere değil, zamanlandırılmış görev sonlandırma işlemlerine de imkan tanımaktadır. Böylece istediğiniz saatte işlemine son verilmesini istediğiniz bir programın ya da işlemin ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz görev çubuğunda simge haline de getirebilme imkanınız mevcut. Sade arayüzü ile işlemlere son vermenin çok kolay olduğunu siz de görebilirsiniz. Kesinlikle önerdiğim programlar arasında yer almakta.

Lisansı tümüyle bedava olan ProcessKO programının boyutunun 83 kb gibi oldukça hafif bir dosya boyutuna sahip olduğunu söyleyelim. Bu programı Windows 8.1 de dahil olmak üzere Win8/Win7/Vista/WinXP işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. ProcessKO yu aşağıdan bedava indirebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here