Ana sayfa Mobil iPhone ve iPad için temizleme ve performans arttırma (hızlandırma) uygulaması

iPhone ve iPad için temizleme ve performans arttırma (hızlandırma) uygulaması

1914
0
Güncelleme:

iPhone Screenshot 1

Remo MORE  ile iOS’lu cihazların bakımını yapabilir, hataları düzeltebilir ve genel anlamda bir düzene sokup organize edebilirsiniz. Ayrıca birçok faydalı aracı da olan bu uygulama tamamen bedavadır.

Uygulamanın sahip olduğu rehber düzenleme özelliğini kullanarak kişi listenizdeki yani rehberinizdeki aynı kişileri bulup temizleyerek bire düşürebilirsiniz. Bir kişi hakkında iki veya daha çok kayıt olması hoş bir şey değildir. Çift olan kayıtları hemen kolayca birleştirme imkanına sahipsiniz. Remo MORE uygulamasının rehberi yedeklemek gibi harika bir özelliği daha vardır. Bu sayede rehberiniz silinirse derhal rehberi geri yükleyebilirsiniz. 

Bu uygulama şahsi  bilgilerinizi korumak için de oldukça faydalıdır.  Remo MORE’un dosya şifreleme isimli bir özelliğini kullanarak dosyaları şifreleyip kilitleyebilir ve dosya gizleme fonksiyonu sayesinde başkaların dosyaları açmasını önleyebilirsiniz.

screen568x568[1]

Remo MORE ile dosyaları sıkıştırarak arşiv dosyası yapabilirsiniz. Remo MORE uygulaması cihazınızın donanımsal ve yazılımsal bilgilerini de ayrıntılı bir şekilde sizlere sunar. Remo MORE işlemci kullanımı görüntülemebellek kullanımı görüntülemehafıza kullanımı görüntüleme imkanı vermektedir.

İşletim Sistemi: iOS 7.0

Lisans: Ücretsiz

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here