Ana sayfa Mobil Mobil Oyun iPhone ve iPad İçin Minigore 2: Zombies Zombi Öldürme Oyunu,...

iPhone ve iPad İçin Minigore 2: Zombies Zombi Öldürme Oyunu, Ağrı Silahlarla Zombi Avlama Savaşma Zombilerle Dövüşme Zombi Vurma

1070
0
Güncelleme:

iPhone Screenshot 3

Minigore 2: Zombies oyunu farklı yapısı, farklı grafikleri ve farklı karakterleri ile iOS platformunda neredeyse benzeri olmayan bir yapım. Karakterlerin grafikleri oldukça güzel olan Minigore 2: Zombiesoyunu, adından da anlaşılacağı üzere bir zombi oyunu. Oyun zombi oyunu ancak karakterler herhangi bir korkunçluk sergilemiyor aksine gayet sevimli olan bu kahramanlar Legolara benzer bir şekilde tasarlanmış.

Hardland adı verilen bir bölgede çıkan bir karışıklık ile ortaya çıkan zombiler kahramanlarımıza zor zamanlar yaşatıyor.Dev oduncuların, katil penguenlerin, bir geyiğin, üç yüzden fazla tavşanın ve daha birçok karakterin bulunduğu bu zombi yapımında, hayatta kalmak için John Gore adı verilen bir şahsa yardımcı olmaya çalışıyoruz. Farklı bir savaş ve döğüş yapısı olan Minigore 2: Zombies oyununda bol bol kan görüyoruz ve saldırılara karşı elimizde kuvvetli ve ağır silahlar bulunuyor. Bu silahlar ile 300 farklı zorluk seviyesine karşı gelmeniz gerekiyor ve 60 farklı düşman çeşidi yani zombi çeşidi bulunuyor.

Minigoore 2: Zombies oyununda dediğimiz gibi grafikler çok farklı ve yerinde olmuş. Bunun yanında kullanılananimasyon ve efektlerde gayet hoş olan oyunda, kontroller ise normal durumda. Hızlı ve aksiyonlu sahnelerde bu kontrollerin kullanımı biraz zor olabiliyor. Son olarak oyun içi ganimet toplama sisteminin yanında satın alma desteğide mevcut.

iphoneindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here