Ana sayfa Mobil iPhone ve iPad İçin Metin Okuma ve Çeviri Programı Uygulaması Bedava İndir...

iPhone ve iPad İçin Metin Okuma ve Çeviri Programı Uygulaması Bedava İndir Ücretsiz Mobil Uygulama Yükle

1861
0
Güncelleme:

iPhone Screenshot 1

TextGrabber + Translator uygulaması iPhone‘u çeviri yapabilen bir mobil tarayıcıya dönüştürmekte. Resmini gördüğünüz metnin fotoğrafını çektikten sonra uygulama herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan fotoğraftaki metni dönüştürmeye başlıyor. Geçen belli bir sürenin ardından tanımladığı metni karşınıza çıkartmakta. Son adım olarak fotoğraf içerisindeki metin 60+ farklı dili tanıyan uygulama tarafından tarama yapıldıktan sonra, yaklanan metni 40+ farklı dile çevirebilir, SMS ile gönderebilir, Facebook, Twitter ve Evernote hesaplarınızda saklayabilir, sosyal ağlarda paylaşabilir veya mobil cihazınıza kaydedebilirsiniz. “Bilgi ve Dosya Yönetimi” kategorisi altında 2011 Mobile Star Awards birincilik ödülünü almış başarılı bir metin tanımlama uygulaması.

Genel Özellikleri:

  • iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod Touch ve iPad 2 uyumludur.
  • Apple iOS 4.0 ve üzeri sürümleri destekler.
  • ABBYY firması tarafından üretilmiştir. Mobil OCR Teknolojisi kullanılmıştır.
  • Bir kitap, bir döküman, fiş, makale, servis kitapçığı, şözleşme metinleri, beğendiğiniz bir resmin üzerinde yer alan bir slogan yada yazıyı fotoğrafını çekmeniz ve uygulamanın tanımlamasını beklemeniz yeterli.
  • 60+ dilde metni tanıyabilme, tanımlanan metni 40+ farklı dile çevirebilme özelliği. Bu işlemler İnternet bağlantısı gerektirir.

iphoneindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here