Ana sayfa Mobil iPhone ve iPad için Google Maps Harita Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz...

iPhone ve iPad için Google Maps Harita Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle

1152
0
Güncelleme:

mzl.nqrksseh.320x480-75.jpg (280×480)

Uzun süredir eksikliği hissedilen ve Apple Maps’in başarısızlığından sonra daha da merakla beklenen Google’ın kendi harita uygulaması Google Maps sonunda AppStore’daki yerini aldı ve iPhone, iPad ve iPod kullanıcıları için indirilebilir durumda.

Google’ın yerel arama sistemli, navigasyon görevi de görebilen ve toplu taşımaya kadar pek çok konuda bilgi verebilen haritalarını kullanarak yaşadığınız yerdeki tüm ihtiyacınız olan bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Uygulamanın içerisindeki yerel arama bölümünü kullanarak yemek, içecek, alışveriş gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yerleri bulabileceğiniz gibi bu mekanlar hakkındaki incelemeleri ve diğer ziyaretçilerin yorumlarını da kolayca görebiliyorsunuz.

Aynı zamanda 360 derece panorama görüntüleri, yüksek kaliteli uydu görüntüleri gibi pek çok özelliği bünyesinde barındıran uygulama Google’ın her zaman öncelik verdiği kullanım kolaylığını da içerisinde barındırıyor.

Tüm iOS ürünlerinde çalışabilen uygulama yine de Google tarafından en iyi şekilde iPhone 5 için optimize edilmiştir uyarısını da barındırıyor, yani iPhone 5 kullanıcıları en güzel Google Maps deneyimini yaşayabilmek için bir adım daha önde duruyorlar.

iphoneindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here