Ana sayfa Mobil iPhone ve iPad için Fiziksel Aktivite Takip Uygulaması Spor Aktiviteleri Takip Etme...

iPhone ve iPad için Fiziksel Aktivite Takip Uygulaması Spor Aktiviteleri Takip Etme Programı Bedava İndir Ücretsiz Yükle

994
0
Güncelleme:

iPhone Ekran Görüntüsü 1

iOS cihazınızı RunKeeper uygulamasıyla kişisel bir antrenöre çevirmeniz mümkün.

RunKeeper uygulaması iPhoneiPad ve iPod Touch cihazlarınızda kolay ve rahat şekilde her türlü fiziksel aktivitenizi yaparken kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Fitness egzersizleriniz sırasında ne kadar süre çalıştığınızı, ne kadar kalori yaktığınızı gösteren RunKeeper, kalp atışlarınızı takip eder. Koşu, yürüme ya da bisiklet sürme aktiviteleriniz sırasında ne kadar mesafe aldığınızı da görebilirsiniz.

Eğer her gün koşan ve yürüyen ya da benzer aktiviteler yapan biriyseniz uygulama size bir kolaylık sağlıyor ve bu egzersizinizi rutin egzersizleriniz arasına ekleyerek tekrarladığınızda sonuçları karşılaştırmanızı sağlıyor. Egzersiziniz sırasında yaktığınız kalorileri görebiliyorsunuz. Daha sonra aktivite geçmişinize bakarak kendi performansınızı kayıtlardaki performanslarınızla karşılaştırabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra uygulama, sürekli gösterdiğiniz performansın daha üzerinde bir performans sergilediğinizde size bildirim gönderiyor. Böylece yapabildiğinizin en iyisini görebiliyorsunuz. Egzersizleriniz sırasında uygulama üzerinden müzik dinlemeniz ve uygulamayı kolayca yönetmeniz mümkün. Sonuçlarınızı kaydederek arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Yol boyunca yaptığınız fiziksel aktiviteler sırasında fotoğraflar çekerek kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

iphoneindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here