Ana sayfa Mobil iPhone-Resme yansıma efekti verme uygulaması ücretsiz indir

iPhone-Resme yansıma efekti verme uygulaması ücretsiz indir

915
0
Güncelleme:

2014-08-01_16-49-08

Çektiğiniz fotoğraflara veya telefona indirdiğiniz resimlere yansıma efekti uygulamak ister misiniz? Peki fotoğrafa yansıma efekti nasıl yapılır biliyor musunuz?

Hiç dert etmeyin çünkü burada sizlere tanıtacağım Reflection isimli bir iOS uygulaması sayesinde bunu kolayca yapabileceksiniz. Tamamen bedava olan bu iPhone ve iPad programının özellikleri ve kullanımı hakkındaki detayları ise yazının devamında okuyacaksınız…

Uygulamada ilk olarak yapmanız gereken şey ya yeni bir fotoğraf çekmek ya da daha önce çektiğiniz herhangi bir fotoğrafı seçmek. Bu aşamadan sonra fotoğrafınıza kolayca yansıma efekti ekleyebilirsiniz. Ekranın alt kısmında yansıma efektini düzenleyebileceğiniz bir takım araçlar bulunuyor. Bu araçları kullanarak yansımaya filtre ekleyebilir ve diğer görsel bileşenleri düzenleyebilirsiniz. Efektlere paralel olarak resminizi de düzenleme şansına sahipsiniz.

Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra fotoğrafınızı sosyal medya kanalları üzerinden paylaşma şansına da sahipsiniz. Basit fakat etkili bir araç olarak göze çarpan Reflection, orijinal çalışmalar yaratmak isteyen herkesin denemesi gereken bir uygulama.

iPhone için resimlere yansıma efekti uygulama programının dosya boyutu 9,4 MB olup lisansı ise tümüyle ücretsizdir. Aşağıdan bedava yükleyebilirsiniz…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here