Ana sayfa Mobil Mobil Oyun iPhone mükemmel bilardo oyunu indir ücretsiz oyna!

iPhone mükemmel bilardo oyunu indir ücretsiz oyna!

894
0
Güncelleme:

shark-party-pool_1_568x320.jpg (568×320)

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynanan süper bir bilardo oyununu sizlere tanıtmak istiyorum.  Tabi ki geleneği bozmayacak şekilde bu oyunun tümüyle ücretsiz olduğunu belirteyim.

Shark Party Pool isimli oyun bir akıllı telefon yada tablet bilgisayarda oynayabileceğiniz en iyi bedava bilardo oyunlarından biri ve hatta belkide birincisidir. Oyunun özellikleri ve oynanışı ise şöyle:

8 top türündeki bilardo oyununu iOS tablet ve telefonlarımıza taşıyan Shark Party Pool’da temel amacımız beyaz topu kullanarak topları deliklere göndermek ve en son olarak siyah topu deliğe göndererek maçı kazanmak. Oyunda başlangıçta ıstakamızla beyaz topu bir arada duran bütün topların üzerine göndererek açılışı yapıyoruz ve topları dağıtıyoruz. 2 farklı top türü bulunmakta: çizgili toplar ve düz toplar. Bütün toplar arasından ilk deliğe gönderdiğimiz top türündeki topları oyunun sonuna kadar deliklere gönderiyoruz. Aynı türdeki bütün topları deliğe göndermeden siyah topu deliğe göndermemeliyiz yoksa oyunu kaybediyoruz.

Shark Party Pool’da ince hesaplamalar yaparak topları deliğe göndermeliyiz. Oyunu hem tek kişilik modda bilgisayara karşı hem de çok oyunculu modda gerçek oyunculara karşı oynayabiliyoruz. Shark Party Pool’un çok oyunculu modu oyuna rekabet ve heyecan katıyor. Bu mod sayesinde diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak maçlar yapıyoruz ve daha eğlenceli vakit geçirebiliyoruz. Maçlar sırasında rakibimizle sohbet edebilmemize de imkan verilmiş.

Bilardo sporunu seven herkesin mutlaka telefonunda olması gereken oyunlardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Hem basit, hem kolay, hem de gerçekten çok keyifli harika bir bilardo oyunudur.

Shark Party Pool bilardo oyununun boyutu 44 MB dır.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here