Ana sayfa Mobil iPhone ifade oluşturma programı, fotoğrafları gülücük yapma uygulaması ücretsiz indir

iPhone ifade oluşturma programı, fotoğrafları gülücük yapma uygulaması ücretsiz indir

746
0
Güncelleme:

2014-07-25_20-09-24

Merhaba arkadaşlar, bugün yine sizlere çok eğlenceli ve yaratıcılığınızı kullanacağınız, üstelik hemen her gün mesajlaşırken kullanabileceğiniz bir uygulamayı tanıtacağım. Mesela kendi çektiğiniz fotoğrafı bir gülücük ifadesine dönüştürmeye ne dersiniz? Ya da bir hayvan resminden ifade yapabilir herhangi bir mesajlaşma sohbet programında kullanabilirsiniz. Imojiapp uygulaması ile bunu yapmak çok kolay ve tamamen bedava! İşte gülücük hazırlama programının kullanımı ve özellikleri hakkında bilmeniz gereken diğer ayrıntılar…

Kullanıcılar basit mesajlarını bile daha ilgi çekici kılmak için uğraş veriyor. Imojiapp de bu amaçla kullanabilecğeiniz işlevsel uygulamalardan bir tanesi. Piyasada zaten hali hazırda çok sayıda mesajlaşma uygulaması mevcut ve bunların hemen hemen hepsi kendine özgü ifadelerle geliyor. Fakat Imojiapp bu akıma katılmıyor ve daha orijinal bir çizgide ilerlemeyi seçiyor.

Bahsi geçen bu uygulamayı kullanarak herhangi bir fotoğrafı metin içerisinde kullanılabilir ifadeye dönüştürebilirsiniz. Ünlüler, hayvanlar veya kendi çektiğiniz fotoğraflardan ifadeler yaratabilirsiniz. Bunları dilediğiniz zaman mesajlarınızı kişiselleştirmek için kullanma şansına sahipsiniz.

Imojiapp uygulama marketlerde bolca bulunan meajlaşma uygulamalarına bir yenisini eklemek yerine hepsiyle uyum içinde çalışan bir k onsept yakalamaya çalışmış. Bu sayede tek bir uygulama ile kendi ifadelerinizi oluşturup ihtiyacınız olduğu zamanlarda kullanabilirsiniz. Kolay bir kullanım deneyimi sunan Imojiapp herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

iPhone ve iPad için ifade oluşturucu uygulamamızın dosya boyutu sadece 10.7 mb olup lisansı ise tümüyle ücretsizdir. Aşağıdan bedava yükleyebilirsiniz…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here