Ana sayfa Mobil Mobil Oyun iPhone hafıza yarışı oyunu indir ve oyna

iPhone hafıza yarışı oyunu indir ve oyna

582
0
Güncelleme:

2014-07-31_16-07-12

İşte karşınızda hem basit ve anlaşılır, hem oynaması çok kolay hem de hafıza yani hatırlama gücünüzü ve hızınızı yarıştırıp ölçebileceğiniz harika bir hafıza testi yarış oyunu. Hem de tamamen ücretsiz olarak hizmetinizde.

Dizz Fruit gerçekten hem vakit geçirmek hem eğlenmek hem de hafızayı geliştirmek için oldukça başarılı bir iOS uygulaması. İşte oyunun özellikleri hakkında bilmeniz gerekenler…

Dizzy Fruit refleks ve hafıza üzerine kurulu keyifli bir oyun. Gameloft firması tarafından tasarlanan bu oyundaki amacımız arka arkaya gelen meyveleri dikkatli bir şekilde takip ederek bir öncekiyle aynı olup olmadıklarını tespit etmek.

Renkli ve neşeli grafikleriyle dikkat çeken oyunun en büyük artısı oyunculara arkadaşlarıyla mücadele etme şansı vermesi. Birkaç arkadaşınızla bir araya gelip bu oyunu oynayabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyunda süre faktörü de var. Bu sebeple son derece hızlı kararlar vermelisiniz. Bir süre sonra oyun epey hızlanıyor ve takip etmesi zor bir hal alıyor.

Basit bir yapıya sahip olmasına rağmen gerçekten eğlenceli bir deneyim sunan Dizzy Fruit tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Eğer siz de hıza, reflekse ve hafızaya dayalı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Dizzy Fruit denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Oyunun boyutu 37 mb olup iphone ve ipad akıllı cihazlarında tümüyle bedava olarak oynanabilir.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here