Ana sayfa Mobil iPhone fotoğraflardan animasyon yapma uygulaması, resimleri hareketli gife dönüştürme

iPhone fotoğraflardan animasyon yapma uygulaması, resimleri hareketli gife dönüştürme

848
0
Güncelleme:

iPhone Ekran Görüntüsü 1

iOS tabanlı cihazlar olan iPhone ve iPad üzerinde elinizdeki fotoğrafları eğlenceli ve komik animasyonlara çevirmeye ne dersiniz?

Bugün sizlere tanıtacağım Dance Booth isimli uygulama tamamen ücretsiz olup telefondaki resimleri süper hareketli giflere dönüştürebiliyor. İşte programın özellikleri ve kullanımı hakkında bilmeniz gereken diğer ayrıntıları…

Dance Booth fotomontaj yöntemiyle fotoğraflarınızı farklı figürlere oturtabilmenize ve onları dans eden animasyonlara dönüştürebilmenize imkan tanıyor. Bu işi oldukça pratik bir şekilde yapabilen uygulama kullanıcılara kolayca anlaşılabilir bir arayüz sunuyor.

Dance Booth’da fotoğraflarınızı dans eden animasyonlara dönüştürmek için tek yapmanız gereken yüzünüzün fotoğrafını çekmek ve uygulamaya tanıtmak. Uygulamaya fotoğrafınızı tanıttıktan sonra yüz hatlarınızı belirliyorsunuz ve tek dokunuşla dans eden animasyonunuzu oluşturabiliyorsunuz.

Dance Booth hem kendi fotoğraflarınızı hem de arkadaşlarınızın fotoğraflarını animasyonlara dönüştürebilirsiniz. Uygulama 2 kişinin fotoğrafını tek bir animasyon içerisinde birleştirebilmekte ve aynı anda dans etmelerini sağlayabilmekte.

iPhone için bedava kamera uygulaması olan Dance Booth programının dosya boyutu 65 MB olup aşağıdan ücretsiz olarak telefona yüklenebilir…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here