Ana sayfa Mobil iPhone dosya şifreleyicisi ücretsiz indir

iPhone dosya şifreleyicisi ücretsiz indir

914
0
Güncelleme:

iPhone Ekran Görüntüsü 1

iOS işletim sistemlerini kullanan iPhone akıllı telefonu ve iPad tabletlerde şahsi ve kişisel bilgilerinizin bulunduğu dosyalara şifre koymak ister misiniz? Bu şekilde şifrenizi bilmeyen hiç kimse sizin resimlerinize bakamaz veya belgelerinizi açıp göremez.

Tamamen bedava olan MobiSafe uygulamasının kullanımı ve özellikleri hakkındaki detayları konunun devamında okuyabilirsiniz.

MobiSafe kullanıcılara fotoğraflar, notlar, sesli notlar, kredi kartları, kullanıcı hesap bilgileri gibi iOS cihazlarında sakladıkları farklı bilgilerişifreleme imkanı veren kullanışlı bir uygulamadır.

iPhone ve iPad‘lerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz birşifreleme uygulaması olan hem dosya şifreleme hem de klasör şifreleme işlemini gerçekleştirebiliyor ve kişisel bilgilerinizi oluşturacağınız şifreler ile güvence altına alabiliyorsunuz.

MobiSafe size iPhone veya iPad’inizin çalındığı durumlarda veya izinsiz olarak alınıp bilginiz dışında kurcalandığı durumlarda oldukça yardımcı olmaktadır. MobiSafe hem şifre koruması sunabiliyor hem de AES veri kriptolama ve otomatik kilitleme özelliğiyle iOS cihazınızı güvence altına alabiliyor. MobiSafe ile kişiselleştirlmiş klasörler oluşturabilir, fotoğraflarınızı, yazılı ve sesli notlarınızı ve diğer dosyalarınızı bu klasörler içerisine yerleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

MobiSafe’nin güzel yönü çektiğiniz fotoğrafları, sesli ve yazılı notlarınızı direkt olarak kişiselleştirdiğiniz ve şifrelediğiniz klasörlere kaydedebilmesi ve bu içeriklerin fotoğraf galeriniz gibi bölümlerde görünmemesini sağlaması.Ayrıca uygulama içerisinde hesap düzenleme aracı bulunuyor ve bu aracı kullanarak hesap bilgilerini hızlıca kaydedebiliyorsunuz.

MobiSafe başarısız ve başarılı girişleri de raporlayabilmekte.

MobiSafe uygulamasının dosya boyutu 21.5 MB olup lisansı ise ücretsizdir.

iPhone ve iPad için MobiSafe parola ile dosya koruma uygulamasını aşağıdan bedava indirebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here