Ana sayfa Mobil iPhone da Powerpoint dökümanları açma uygulaması (iOS telefonda pptx dosyaları görüntülemek için)

iPhone da Powerpoint dökümanları açma uygulaması (iOS telefonda pptx dosyaları görüntülemek için)

1573
0
Güncelleme:

SlideShark-Screenshot.png (490×371)

Apple’ın iOS işletim sistemini kullanan akıllı cihazlarında yani iPhone, iPad ve iPod gibi akıllı telefon ve tabletlerde bildiğimiz powerpoint dökümanları olan ppt ve pptx dosya uzantılarını açıp içindekileri görmek için kullanabileceğimiz tamamen ücretsiz harika bir uygulamayı sizlerle paylaşıyorum. SlideShark isimli bu uygulamanın gelişmiş özellikleri de mevcuttur.

Uygulamanın nasıl kullanılacağı ve powerpoint dökümanının nasıl açılacağından kısaca söz edecek olursak; tek yapmanız gereken bilgisayarınızdan veya farklı cihazlarınızdan SlideShark hesabınıza .ppt, pptx, pps, ppsx uzantılı PowerPoint sunumlarınızı yüklemek ve sonrasında iPhone, iPad, iPod’unuza bu sunumları indirmektir. Bu işlemlerden sonra PowerPoint sunumlarınızı iOS cihazınız üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Uygulama ayrıca farklı bulut depolama hizmetlerini de desteklemektedir ve bu hesaplarınızdan PowerPoint sunumlarını iOS cihazınıza aktarabilmektedir.

Uygulama ile sunumların içerisindeki videoları, animasyonları görüntüleyebilir ve iOS cihazınızı televizyonunuza veya projektörünüze bağlayarak sunumlarınızı büyük ekranda oynatabilirsiniz. iOS cihazınızın dokunmatik ekranını bir lazer pointer olarak kullanabilmek de uygulamanın bir diğer kullanışlı yönüdür.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
Toplam:6
İşletim Sistemi:iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:iOS 4.3 ve üzeri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here