Ana sayfa Mobil Mobil Oyun iPhone 3D Tır Simülasyonu, Tır Sürme Oyunu ücretsiz indir

iPhone 3D Tır Simülasyonu, Tır Sürme Oyunu ücretsiz indir

792
0
Güncelleme:

trucker-parking-simulator_1_568x320.jpg (568×320)

Üç boyutlu simülasyon oyunları her zaman için gerçekçi ve eğlencelidir ve bu nedenle hepsi de denenmeyi mutlaka hak eder.

Tamamen bedava olan 3D tır sürme oyunu da böyle bir oyun. Çok farklı 32 görevin bulunduğu ve üç değişik tır modelinin sunulduğu bu oyundan keyif alacağınıza eminim. Fakat sonuçta ücretsiz bir oyun olduğu için Euro Truck Simulator oyunuyla kıyaslamaya kalkmak haksızlık olacaktır.

Oyunun boyutu 42 MB olup tüm Windows sürümlerinde çalışır.

Kişiselleştirilebilir kontrol mekanizması sayesinde kullanıcılar diledikleri sistemi seçmekte özgürler. Analog veya tilt kontrolleri kullanarak araçlarınızı kullanabilirsiniz. Açıkçası tilt kontroller birazcık beceri istiyor. Bu yüzden önce analog kontrolü deneyip daha sonra tilt kontrolleri denemenizi tavsiye ediyorum. Game Center desteği de sunan oyunda elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Düzgün park etme, hızlı kullanma ve kurallara uyarak kullanma gibi farklı oyun modlarıyla zenginleştirilen Trucker: Parking Simulator özet olarak eğlenceli ve vakit geçirmek için ideal bir simülasyon oyunu.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here