Ana sayfa Mobil Mobil Oyun iPad ve iPhone için World at Arms Oyunu Bedava İndir...

iPad ve iPhone için World at Arms Oyunu Bedava İndir Ücretsiz Yükle Oyna

1063
0
Güncelleme:

iPhone Ekran Görüntüsü 2

Gameloft tarafından geliştirilen bir strateji oyunu olan World at Armsyapımı Amerika Birleşik Devletleri’nin saldırı altına alınmasını ve bizim onu kurtarmamızı konu alıyor. Hem düşmanlara karşı savaşmak hem de devleti yeniden yapılandırmak zorunda olduğumuz oyunda, dünyanın her tarafından oyuncu ile karşılaşabiliyoruz. Bu oyuncular ile ister düşman olup savaşabilir isterseniz ittifak kurup daha hızlı ve büyük bir devlet kurabilirsiniz.

World at Arms oyununda devleti kurtarmak için savaşırken havada ve karada karışık olarak çatışma sağlanabiliyor. Savaşın yanında sosyal, kültürel ve ekonomik yönün de sizin elinizde bulunduğu oyunda, gerekli bütçeyiayarlayamazsanız yenilgi sizi bekliyor. Oyunda ilerlemek ve galibiyet elde etmek için yapmanız gereken 75 görevbulunuyor. Oyun içerisinde görev yaparken veya savaşırken sosyal ağlar üzerinden arkadaşınız ile iletişim kurabiliyor ve gerekli araç gereçleri ödünç alabiliyorsunuz.

Oyun sisteminin ve gidişatının gayet iyi olduğu World at Arms oyununda, grafikler ve yapı animasyonları yüksek seviyede güzel. Savaş esnasında oluşan aksiyonunu, kontrol paneli ile idare edilmesi beklenmedik derecede kolay uygulanmış. Oyunun başlamadan önce güncelleme yapması ise sinir bozucu bir durumken, oyunun ücretsiz olması tüm eksileri götürüyor.

iphoneindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here