Ana sayfa Mobil Mobil Oyun iPad ve iPhone İçin Score! Classic Goals Futbo Oyunu Ücretsiz İndir...

iPad ve iPhone İçin Score! Classic Goals Futbo Oyunu Ücretsiz İndir Frikik vuruşları, organize ataklar, kaleciden gelen paslar, ara paslar, kandırmacalar, çalımlar

1245
0
Güncelleme:

iPhone Ekran Görüntüsü 2

İçerisinde son 30 yılın en güzel gollerini ve geçmiş yıllara ait en klasikgolleri bulunduran Score oyunu, sizi saatlerce kendine bağlayabiliyor.Frikik vuruşları, organize ataklar, kaleciden gelen paslar, ara paslar, kandırmacalar, çalımlar hepsi bu oyunda. Eski golleri bu şekilde size aktararak tekrar gol atmanızı sağlayan bu oyun, klasik golleri ve en beğenilenleri tekrar hayata getiriyor. Son derece güzel olan Score oyununda vurduğunuz frikikler, kaleciden dönebiliyor, attığınız ara paslar rakip futbolcularda kalabiliyor, paslarınız takım arkadaşınıza ulaşamayabiliyor… Bunlar sayesinde oyun daha gerçek bir futbol keyfi sunuyor ve daha heyecanlı durumlar ortaya çıkıyor. Golü atarsanız da anında tekrarını izleyebiliyorsunuz.

Oyun içerisinde yaptığınız ataklar kesintili şekilde size sunuluyor. Bir pas verdiğiniz zaman oyun duruyor ve diğer pas ya da şut için oyun size vakit sunmuş oluyor yani oyun sürekli bir akış içerisinde değil. Oyunun en güzel yanı da bu zaten. Oyuncuların kimi zaman topa koşarken kimi zamanda koşmaması Score oyununun daha agresif olmasını sağlamış. Birden bire heyecana kapılabiliyorsunuz.

Akıllı savunma sistemi, sezgisel davranışlar ve farklı bir pas mekanizması bulunan oyunda, kontroller herhangi bir sorun çıkartmıyor. Oyuncunun önünden çektiğiniz çizgi ile pas ya da şut çekebileceğiniz oyunda, üst köşede bulunan butonlar sayesinde, oyunu nasıl yönlendirebileceğinizi görebilir, seviyeye tekrar başlayabilir veya durdurabilirsiniz. Score oyununda 420 level ve 140 farklı gol bulunuyor. Golleri ve pasları tam istenildiği gibi yaptığınız zamanda isebonus modu sizi ödüllendiriyor. Son olarak oyun size eğer golü atamadınız ama golü görmek istiyorsanız 3 adet hak veriyor ve golü kendisi atıyor. Ancak daha fazla hak isterseniz o zaman sizi satın almaya yönlendiriyor.

Score oyunu için örnek vermek gerekirse Roberto Carlos’un Fransa’ya aşağı yukarı 45 metreden attığı o muhteşem golü siz de atarak yaşabilirsiniz. Herhalde bu gol oyunu size anlatmaya yetmiştir, hemen deneyebilirsiniz.

iphoneindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here