Ana sayfa Mobil iPad için photoshop programı bedava indir ücretsiz yükle

iPad için photoshop programı bedava indir ücretsiz yükle

1423
0
Güncelleme:

iPad Ekran Görüntüsü 1

Photoshop programının en çok kullanılan temel araçlarını iPad’e taşıyan Adobe Photoshop Touch ile resimler üzerinde kapsamlı düzenlemeler yapılabilir. Adobe Photoshop Touch, dünyanın en popüler görsel düzenleme ürünlerinden birini üreten Adobe tarafından tablet bilgisayarlar için hazırlanmış bir mobil uygulamadır.

Adobe Photoshop Touch ile resim ve fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapabilir, efektler kullanabilir ve tüm bu çalışmalarınızı arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Klasik bilgisayarlar üzerinde yer alan Photoshop programında bulunan birçok özelliğin taşındığı Adobe Photoshop Touch ile profesyonel çalışmalar yapılabilir. Bununla birlikte cihazın kamerasını kullanarak o sırada çektiğiniz herhangi bir görüntüyü kısa sürede düzenleyebilirsiniz de.

Adobe Photoshop Touch, Google Görseller ile birlikte çalışabilir. Bu sayede internet bağlantısını kullanarak Google Görseller üzerinden görsel arayabilir ve bulduğunuz görselleri çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

Adobe Photoshop Touch, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya uygulamaları ile ortaklaşa çalışabilir. Bu sayede hazırladığınız çalışmaları birkaç adımla sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

1.4.1 Güncellemesi Sonrasında

  • Telefonlarda da kullanılabilir hale geldi
  • Performans sorunları ve buglar giderildi
  • Creative Cloud desteği geliştirildi

iphoneindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here