Ana sayfa Güvenlik IP gizleyerek engelli sitelere girme programı, açılmayan yasaklı siteleri açma programı (Hotspot...

IP gizleyerek engelli sitelere girme programı, açılmayan yasaklı siteleri açma programı (Hotspot Shield alternatifi benzer program)

1927
0
Güncelleme:

hzigrwap6p7yiau8pa4o.jpeg (673×472)

Merhaba arkadaşlar, eminim hepiniz Hotspot Shield yazılımını biliyorsunuz ve en az bir kere denemişsinizdir. Aslında çok iyi ve faydalı bir program ve gerçekten işini iyi yaptığını söyleyebilirim. Parasını ödeyip ücretli versiyonunu alırsanız sizden mutlusu yok.

Fakat eğer ücretsiz versiyonuyla idare edeyim derseniz vay halinize. İkide bir sayfanın en üstünde çıkan ve kapatmanızı bekleyen siz kapatmadan gitmeyen reklamlar başınızı ağrıtır. Bazı özelliklerini kısıtladığı için tam performans alamazsınız. Bu nedenle bir müddet sonra canınızı sıkar ve programı kapatıp hatta kaldırabilirsiniz.

Peki Hotspot Shield yerine kullanabileceğimiz ve neredeyse aynı işi gören ücretsiz yani tamamen bedava ve reklamsız olan bir program yok mu?

Tabi ki var. SafeIP programı bunlar arasında en güçlü ve sağlam olanlarından biri.

SafeIP ile IP adresinizi gizleyerek kimseler sizi görmeden yani izinizi sürmeden rahatça anonim olarak internette dolaşabilirsiniz.

Programın diğer bir güzel tarafı da Türkçe dil desteğinin olmasıdır. Türk Telekom (TTNet) ya da mahkemeler tarafından kapatılmış ve girişin yasak olduğu websitelerine de rahatlıkla girebilirsiniz.

Programın diğer önemli özelliklerinden kısaca söz edecek olursak;

SafeIP aynı zamanda farklı yerlerde bulunan proxy sunucularına bağlanarak güvenle internette dolaşmanıza olanak tanır. İnternet üzerinde yaptığınız aktiviteleri izlemeye çalışan siteleri engelleyen algoritması ile kişisel bilgilerinizi koruyan program ayrıca otomatik başlatma özelliği sayesinde IP adresinizin sürekli olarak güvenli olduğundan emin olmanızı sağlar. IP gizleme yolu ile hackerlara karşı da güvenlik sağlayan program internette gizli sörf yapmanıza imkan tanır.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği: Türkçe
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:SafeIP LLC

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here