Ana sayfa Mobil iOS (iphone ve ipad) için resimlere renkli ve eğlenceli yazılar ekleme uygulaması...

iOS (iphone ve ipad) için resimlere renkli ve eğlenceli yazılar ekleme uygulaması ücretsiz indir

1024
0
Güncelleme:

iPhone Screenshot 1

Artık sosyal medyadaki görsel paylaşımlarınızda daha yaratıcı şeyler yapmanızın vakti geldi.  Mesela Facebook ya da Twitter gibi sosyal paylaşım mecralarında Instagram üzerinden paylaştığınız fotoğrafların üzerine komik şaşırtıcı ilginç yazılar yazarak daha hoş ve eğlenceli şeyler paylaşmak istemez misiniz? Resimlerin üzerine şirin mesajlar ekleyerek onları daha güzel hale getirmek sizin elinizde.  İşte bunu yapabileceğiniz en iyi ücretsiz uygulama olan Jusgramm’ın detaylı bilgileri… 

Uygulama içerisinde yüzlerce arkaplan, çerçeve, sticker, yazı tipi ve renk bulunmaktadır. Sade ve kolay kullanıma sahip olan uygulama ile resimlerinizi tüm bu araçları kullanarak rahatlıkla güzelleştirebiliyorsunuz. Yeni oluşturduğunuz metin eklenmiş resimlerinizi Instagram üzerinden de anında paylaşabilirsiniz.

Resimlerinize eklediğiniz yazıların boyutunu ve rengini uygulamayı kullanarak değiştirebilirken, yazının fotoğraf üzerindeki konumunu belirleyebilir ve hatta yakınlaştırma bile yapabilirsiniz. Instagram fotoğraflarınızı düzenlemek ve yazılar eklemek için en hızlı ve en kolay kullanılan uygulamalardan biri olan Jusgramm, her iPhone ve iPad’de mutlaka bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi. Hiç bir karışık ayarı bulunmayan uygulamayı kullanarak memnun kalacağınıza ve oluşturduğunuz resimleri beğeniceğinize eminim.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Jusgramm uygulaması hakkında fikir sahibi olmak için ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

iphoneindir

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:iOS 6.0 ve Üzeri
Üretici:Jusoft

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here