Ana sayfa İnternet İnternetten izlenen videoları hızlandırma programı videoyu donmadan takılmadan izlemek için

İnternetten izlenen videoları hızlandırma programı videoyu donmadan takılmadan izlemek için

3266
1
Güncelleme:

dFyAvlx.jpg (397×267)

Bu ücretsiz yazılım sayesinde online videolar bilgisayarınıza en hızlı şekilde yüklenecek. Program video izlerken yaşanan bekleme ve takılma sorunlarını oldukça azaltıyor. Bu takılmalara neden olan ve yavaş bağlantı hızlarından kaynaklanan “Buffer” sorunu ancakSpeedbit Video Accelerator sayesinde çözülebiliyor. Program son dönemde giderek artan HQ ve HD videoları hızlı şekilde izlemek için de en pratik çözümü sunuyor.

Normalde indirme işlemi tek bir bağlantı ile yapılırken Speedbit Video Accelerator sunucu ile birkaç bağlantı kurarak videolarınızı daha hızlı yüklemenize olanak tanıyor. Ayrıca Speedbit Video Accelerator buna ek olarak arama özelliği ile dikkat çekiyor. – gibi birçok sitede anında video arama yapmanıza olanak sağlıyor.

acc.png (513×312)

Speedbit Video Accelerator ‘un dikkat çeken güzel bir özelliği ise en son izlenen 10 videoyu hafızasında tutabilmesi. Bu sayede son 10 izlediğiniz videoyu daha sonra tekrardan izlemek isterseniz tekrardan “Buffer” işlemi uygulanmasına gerek kalmadan hızlı bir şekilde site üzerinden izleyebiliyorsunuz.

Speedbit Video Accelerator, -, Yahoo, Dailymotion, Metacafe, Facebook, MySpace, Veoh, Grouper, CNN, AOL Video, Bebo, Break, EA, ESPNMSNBC, ABC gibi 150’den fazla video sitesine uyumlu çalışarak çevrimiçi izlemeye çalıştığınız videoları daha hızlı yükler ve bu sayede hiç bekleme yapmadan videoları çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz.

Önemli! Programın – üzerindeki kullanım videosuna ulaşmak için bu adrese tıklayın.

Lisans: Ücretsiz

Yayımcı: Speedbit LTD.

Boyut: 2.3 MB

25-3-2013 15-03-08

Alternatif indirme linki:

25-3-2013 15-03-08

25-3-2013 15-03-08


1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here