Ana sayfa İnternet Internet Turbo Ücretsiz İndir İnterneti Hızlandırma Programı Bedava Download

Internet Turbo Ücretsiz İndir İnterneti Hızlandırma Programı Bedava Download

1306
0
Güncelleme:

Internet Turbo

Internet Turbo veri transferlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak ve internet bağlantınızı daha verimli şekilde kullanabilmeniz için bilgisayarınızın ağ ayarlarını optimize eden başarılı bir yardımcı programdır.

Internet Turbo yardımıyla internet bağlantınızı optimize ederek %200 hatta %300’lere varan gözle görülür hız ve performans artışı elde edebilirsiniz. Böylelikle kullandığınız internet bağlantısını en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Programın ayarlarını elle istediğiniz şekilde yapabileceğiniz gibi isterseniz programın sizin için otomatik ayarları kullanmasına da izin verebilirsiniz. Internet Turbo Lan, ISDN, kablo, xDSL ve dial-up bağlantılarının tamamnını desteklemektedir. Aynı zamanda program içerisinde Windows ayarlarınızı geri yüklemenize olanak tanıyan entegre bir yedekleme programı da dahildir.

Internet Turbo ile internet performansınızın artışına doğru orantılı olarak çevrimiçi olarak kullandığınız diğer programların da performanslarında yükselme olacaktır. Ayrıca sık sık internet kopmaları yaşıyorsanız, program ile bunun da önüne geçebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here