Ana sayfa İnternet InstantGet Türkçe En Hızlı Dosya İndirme Programı Ücretsiz İndir (Demo)

InstantGet Türkçe En Hızlı Dosya İndirme Programı Ücretsiz İndir (Demo)

1165
0
Güncelleme:

InstantGet

InstantGet programı dosya indirme işlemlerinizi 5 kat daha hızlandırabilen güçlü bir dosya indirme yöneticisi ve download hızlandırıcısı. Konusunda profesyonel bir çözüm olan InstantGet iledosya indirme işlemlerinde birçok gelişmiş seçenek ve özellik ile belirlediğiniz öncelikler doğrultusunda detaylı bir yönetimi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İndirmekte olduğunuz dosyaları birçok bölüm halinde ayıran ve her bölüm üzerinde hızlandırma işlemi gerçekleştirerek dosyayı bütün olarak indirme süresini en aza indiren bu araç ile proxy ve site ayarlamalarınıda kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Biten download işlemlerinden sonra indirdiğiniz dosyalar arasında URL, dosya adı ve yorum gibi kıstaslara göre aramalar yapabildiğiniz InstantGet Internet ExplorerFirefox ve Opera gibi en popüler tarayıcıların tamamına destek sağlıyor ve bu tarayıcılar ile entegrasyon gerçekleştirebiliyor. InstantGet aynı zamanda -, Metacafe, Break, Youku vb. diğer popüler video paylaşım sitelerinde FLV kaydedici olarakta görev yapabiliyor. Böylece en favori videolarınızı bu araç sayesinde en hızlı şekilde bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

Dosya indirme işlemlerini başlatmak için URL adreslerinizi sürükle bırak ile veya diğer yöntemlerle InstantGet içerisine ekleyebilir, işlemleri ve dosyaları belirlediğiniz kategorilere göre ayırabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here