Ana sayfa Araçlar ImgBurn

ImgBurn

717
0
Güncelleme:

ImgBurn tamamen ücretsiz ve çok hafif bir disk yazma aracıdır. Alanında çok popüler bir program olan bu programla her türlü  CD / DVD / HD DVD / Blu-ray imajı oluşturabilirsiniz. Üstelik ImgBurn  CD yazıcıları markalarının büyük bir kısmını destekler. Aslına bakarsanız, ücretli rakiplerinde mevcut olan tüm özellikleri ve hatta daha fazlasını ImgBurn tek başına ve tamamen bedava olarak sizlere sunabilir.

Programın ana penceresi sizlere diskleri yönetmek için 6 araç sunar.  Bunlar sırasıyla; verileri diske yazma, bilgisayardaki dosyalardan imaj dosyası yapma, imaj dosyalarını diske yazma, disklerdeki verilerden imaj dosyası oluşturma, disklerin içeriğini doğrulama ve oluşturduğunuz diskin kalitesini kontrol etme araçlarıdır.

ImgBurn programı, veri yönetimi ve disk yazdırmayı kontrol etme seçenekleri sınırsız olup hem yeni başlayanlar hem de ileri seviye kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

Programın saydığımız tüm özellikleri bu ücretsiz versiyonunda hiçbir kısıtlamaya gidilmeden tümüyle sunulmuştur. Pro versiyonunu satın almanız için sizi sınırlamaz veya ikide bir teklifte bulunmaz.

  • Pek çok imaj dosya formatını destekler: BIN / CUE, ISO, IMG, NRG, MDF / MDS, CDI, CDR, DI, DVD, GCM, GI, IBB, IBQ, LST, PDI ve UDI;
  • Tüm ses formatlarını destekler: WAV, FLAC, WV, APE, MP3, MP4/M4A/AAC, WMA, MPC and OGG
  • CD, DVD, HD-DVD ve Blu-ray disklere dosyaları yazabilirsiniz.
  • Bilgisayardaki dosyalardan yada klasörlerden ImgBurn programıyla ISO ve  IMG imaj dosyaları oluşturabilirsiniz.
  • ImgBurn sizlere kullanımı kolay ve basit bir arayüz sunar fakat bu arayüzde sayısız basit yada gelişmiş özellik bulunur.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here