Ana sayfa Güvenlik Hotspot Shield İndir

Hotspot Shield İndir

1490
0
Güncelleme:

İşte Türkiye gibi en faydalı websitelerinin bile mahkeme kararıyla bir gecede kapatılabildiği ülkelerde her  kullanıcısının  bilgisayarında mutlaka olması gereken bir program daha. Siz de Google arama motorundan gitmek istediğiniz bir siteyi açmaya çalışırken mahkeme kararıyla kapatılmıştır gibi bir uyarıyla karşılaşıyorsanız ve bazı faydalı sitelere erişiminiz çeşitli yasal nedenlerle engelleniyorsa ve artık bu tip sorunlardan bıktıysanız Hotspot Shield tam size göre. Programın kullanımı tamamen ücretsizdir. Lakin bazı ufak çaplı reklamlar görebilirsiniz. Yok eğer ben bu reklamları görmek istemiyorum diyorsanız o zaman senede cüzi bir miktar para ödeyerek sınırsız ve reklamsız bir internete de sahip olabilirsiniz. Şahsen ben ücretsiz olarak kullanıyorum ve son derece memnunum. Hiçbir sıkıntım yok. Yasaklandığı için açılmayan bir siteye gireceksem programı çalıştırıyorum ve işimi bitirdikten sonra programı kapatıyorum. Bu şekilde yapınca arada çıkan reklamlar fazla rahatsız etmiyor.

Günümüzde internet kullanıcıları yerli ve yabancı sitelerden en çok film oyun ve mp3 gibi dosyalar indiriyorlar. Fakat bu dosyaları barından websiteleri genellikle mahkemeler tarafından kapatılıyor ve erişimi engelleniyor.

Hotspot Shield programı kullandığı özel proksiler üzerinden sizin her türlü yasaklı sitelere girmenizi garanti ediyor.

Programın kurulumu oldukça kolaydır. Sadece programı indirin kurun ve kurulduktan sonra sağ alt köşedeki program simgesine tıklayın. Açılacak pencereden “Connect” yazan tuşa tıklayın. Çok kısa bir süre bekledikten sonra “Connected” yazısı çıkacaktır.  Bunun anlamı artık internette her siteye kesin olarak girebileceksiniz demektir. Program penceresinden sağ alt köşede bulunan simgelerden en soldakine tıklayarak programın ayarlarını açabilir ve buradan “Language” yazan sekmeye tıklayarak buradan Türkçe dil seçeneğini tıklayarak programı Türkleçeştirebilirsiniz.

Wi-Fi‘den internete bağlı durumdayken bazı kişiler şifrelerinizi almak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha birçok kişisel bilgilinizi bu halka açık Wi-Fi’ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ve standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.

İşte bu yüzden Hotspot Shield ile internet bağlantınızı güvenlik altında tutmalısınız. Ücretsiz olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırkenki tehlikelerden uzak duracaksınız.

Hotspot Shield bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bu güvenlik sayesinde korsanların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede e-posta, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.

 


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here