Ana sayfa Güvenlik Her Türlü Virüs Malware Trojan Silme Temizleme Programı Ücretsiz İndir

Her Türlü Virüs Malware Trojan Silme Temizleme Programı Ücretsiz İndir

4021
2
Güncelleme:

Virüs Malware Trojan Silici, Virüs Arama Bulma Yok Etme Programı

Combofix screenshot 1 - Combofix will help you quikcly and easily remove spyware and several types of malware from your computer

ComboFix programı sUBs tarafından geliştirilmiş ve bilgisayarınızda bilinen zararlı yazılımları (malware) tarayarak bulduklarını otomatik olarak sisteminizden temizleyen güçlü bir güvenlik uygulamasıdır.

USB belleklerde taşınarak bilgisayarlara bulaşan yaygın zararlı yazılımlardan olan amvo.exe, kavo.exe ve buna benzer diğer popüler ve yaygın malware, spyware ve trojanları bilgisayarınızdan silmek için kullanabileceğiniz ComboFix uygulaması bir uzman tarafından tavsiye edilmedikçe veya kullanılmadıkça sisteminizin normal çalışmasında değişikliklere yol açabilir.

Programı çalıştırmadan önce mevcut bilgisayar korumasında kullandığınız antivirüs koruma yazılımlarınızı geçici bir süreliğine devre dışı bırakıp, daha sonra ComboFix’i çalıştırarak taramayı gerçekleştirmeniz daha sağlıklı ve güvenli olacaktır. Bulunan zararlı yazılımlar size gösterilip, bilgisayarınızdan otomatik olarak kaldırılacaktır.

ComboFix kullanımı, kurulumu ve kaldırılması hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ComboFix Nedir, Nasıl Kullanılır başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Önemli! ComboFix ile sizi rahatsız eden ve bilgisayar başlangıcında Autorun olarak devreye giren zararlı yazılımlar, casus programlar, reklam yazılımları ve truva atlarını sisteminizden hızlı, kolay ve etkin bir şekilde bilgisayarınızdan silebilir ve kaldırabilirsiniz. Fakat programı kullanırken ComboFix’in güçlü ve etkin bir temizleme aracı olduğunun bilincinde olarak bu güvenlik uygulamasını dikkatli bir şekilde kullanmanızı öneririz. Aksi takdirde üreticininde yaptığı uyarı dahilinde bilgisayarınızın normal çalışmasında, işleyişinde değişikliklere yol açabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Alternatif

25-3-2013 15-03-08

Alternatif 2

25-3-2013 15-03-08

Alternatif 3

25-3-2013 15-03-08


2 YORUMLAR

    • link kırılmıştı şimdi düzelttim ve 3 farklı indirme linki daha ekledim. artık rahatça indirebilirsin. uyarın için teşekkür ederim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here