Ana sayfa İnternet Her siteye giren web browser PirateBrowser (tüm sitelere girebilen tarayıcı) ücretsiz indir

Her siteye giren web browser PirateBrowser (tüm sitelere girebilen tarayıcı) ücretsiz indir

831
0
Güncelleme:

piratebrowser.jpg (750×406)

Türkiye’deki sitelere giriş yasaklarından bıktınız mı? Emin olun yalnız değilsiniz. Ben de iki de bir girmek istediğim site hakkında mahkeme tarafından kapatılma kararı çıktığını görmekten sıkıldım ve iyice canımı sıkmaya başladı.

Fakat yasaklar sadece ülkemizde değil tüm dünyada görülebiliyor. Öyle ki  bütün web sitelerine girebilen bir internet tarayıcısı (web tarayıcı) bile yaptılar. Burada size PirateBrowser adlı bu muhteşem tarayıcının kullanımı ve özellikleri hakkında detaylı bilgiler vereceğim.

PirateBrowser aslında Firefox’un özelleştirilmiş bir versiyonu ve sıklıkla internetin derin kısımlarında dolaşmak için kullanılan Tor ile güçlendirilmiş durumda. Ancak kimlik gizleme özelliğine sahip olan Tor yerine Vidalia adlı bir versiyonu kullanan PirateBrowser, böylece pek çok özelliği kısıyor ve temel olarak sansürlerin çevresinden dolaşmayı amaçlıyor. Eğer çok daha gelişmiş proxy benzeri uygulamalar arıyorsanız ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır ancak engelli web sitelerine giriş imkanı arıyorsanız PirateBrowser’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Temel olarak Firefox’u temel aldığı için kullanımında pek sıkıntı yaşamayacağınıza inandığım PirateBrowser’ın eklenti desteği ve kolay kullanımı işinizi görecektir. Sürekli olarak kullanmak yerine direkt olarak engelli sitelere erişim için kullanabileceğiniz tarayıcı özellikle destekleyici bir ürün olarak karşımızda. Önümüzdeki sürümlerinde çok daha geliştirilmesi ve internet özgürlüğüne imkan tanıması beklenen PirateBrowser’ı denemeyi unutmayın.

Boyutu 30 MB olan her siteye girmek için özel olarak üretilen PirateBrowser programının lisansı tamamen ücretsiz olmakla birlikte Win8/Win7/Vista/WinXP işletim sistemlerinde çalışabilir.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here