Ana sayfa Güvenlik Hard diskten kalıcı silme, kalıcı veri silme, dosyaları kalıcı olarak silmek için...

Hard diskten kalıcı silme, kalıcı veri silme, dosyaları kalıcı olarak silmek için gerekli program

1816
0
Güncelleme:

Normal bir dosya silme işlemi önemli dosyalarınızın veya gizli kalmasını istediğiniz bilgilerin başkalarının eline geçmesini engellemeye yetmeyebilir. Bilgilerin bulunduğu ve silindiği bilgisayarı kullanan biri dosya veya veri kurtarma yazılımları ile sildiğiniz dosyalara ve bu dosyalardaki bilgilere rahatlıkla ulaşabilir. Bu gibi bir konuda tamamen silindiğinden emin olmak istediğiniz dosyaları Freeraser programı ile silerek bilgilerin güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Dosya silme işlemini dosyaların tekrar birleştirilmemesini sağlamak amacı ile verileri parçalayarak yok eden ve şifreleme algoritmaları kullanarak dosyayı silen Freeraser programı gerçek içeriğin yerine rastgele değişik veriler koyarak gizliliğinizi ve özel bilgilerinizin güvenliğini sağlıyor.

3 farklı seviyede silme işlemi yapabilen programı kullanırken verilerinizin önemine göre daha hızlı veya daha etkin bir yıkım işlemi gerçekleştirmek sizin tercihiniz. Türkçe dil desteğine de sahip olan Freeraser programında System –> Language menüsünden programı Türkçe yapabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Windows (Tümü)
Üretici:Codyssey.com

Migale Eraser

Migale Eraser programı ile seçtiğiniz dosya veya klasörleri güvenli ve kalıcı olarak bilgisayarınızdan silebilirsiniz. bu program ile sildiğiniz dosyalar geri döndürülemez.

Migale Eraser programda 3 farklı silme yönetimi uygulanmaktadır. normal, düşük ve yüksek yöntemlerinden seçilen yönteme göre silme işlemi zamanı değişmektedir.

Dosya Silme Programı silmek istediğiniz dosya veya klasörü erase file veya erase folder düğmelerine tıklayarak seçebilirsiniz. seçim işleminden sonra dosyalar otomatik olarak silinecektir.

25-3-2013 15-03-08

Sürüm
1.3
Boyut
342 Mb
Lisans
Ücretsiz
Dil
Ingilizce 
İşletim Sistemi
Windows Tümü
Üretici

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here