Ana sayfa İş-Muhasebe Harcamalarım Kişisel Harcamaları Takip Etme Kaydetme Hesaplama Programı İndir

Harcamalarım Kişisel Harcamaları Takip Etme Kaydetme Hesaplama Programı İndir

994
0
Güncelleme:

Harcamalarım

Harcamalarım programıkişisel harcamalarınızı kayıt altında tutarak ekonomik giderlerinizi daha rahat kontrol etmenizi sağlayan bir programdır.

Harcamalarım programı ile ana gider türlerinizi belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz ana gider türlerinin alt türlerini oluşturarak aylık/yıllık harcamalarınızı net bir şekilde takip edebilirsiniz.

Günümüzde çok sık kullanılan bir ödeme türü olan kredi kartı kullanarak gerçekleşen harcamaları da Harcamalarım programında belirtebilir ve gelecek taksitlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Harcamalarım programı çerçevesinde oluşturduğunuz verileri rapor olarak dışarı aktarabilirsiniz. Programın “Plus” isimli ücretli ek özellikleriyle, bulunduğunuz yere özel tavsiyeler edinebilirsiniz. Türkiye İstatistik Kurumu tarafından desteklenen bu tavsiyelerle daha avantajlı bir ev ekonomisine sahip olabilirsiniz.

Harcamalarım programına gidereceğiniz tüm veriler bilgisayarınızın “Belgelerim” klasörü altında saklanır ve bilgileriniz hiçbir harici bilgisayarla paylaşılmaz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here