Ana sayfa Güvenlik Güvenlik kamerası görüntüleri kayıt etme ve internetten izleme programı ücretsiz indir

Güvenlik kamerası görüntüleri kayıt etme ve internetten izleme programı ücretsiz indir

1109
0
Güncelleme:

2014-05-12_23-45-08

İnsanların sabah akşam çalışıp didinerek kazandığı eşyaları, evi veya iş yeri değerlidir. Üstelik böylesine kötü bir zamanda insanın malına ve canına sahip çıkması zorunludur. Bu nedenle teknolojinin de gelişmesi ve ucuzlamasıyla birlikte artık insanlar bazen evlerine ama çoğunlukla da ofislerine güvenlik kamerası taktırıyorlar. Tabi bu kamerayı taktırmakla işler bitmiyor. Daha sonra güvenlik kamerasının çektiği görüntüleri kaydetmek gerekiyor ve yeri geldiğinde de online olarak canlı yayınla internetten kameraya bağlanarak evin içini veya iş yerinin içerisini izlemek gerekebiliyor. Bu gibi durumlar için sizlere tavsiyem QuickCam programıdır. Bunun sebebi hem işini gayet düzgün ve hatasız yapması, hem kullanımının diğer rakiplerine göre nispeten daha kolay olması hem de tabi ki ücretsiz olmasıdır. QuickCam kullanımı ve programın detaylı özelliklerini yazının devamında okuyabilirsiniz…

QuickCam programı, sık sık güvenlik kameralarını takip etmek ve kayıtyapmak zorunda kalıyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç. Çok basit kullanılır bir arayüze sahip olan program, bir yandan video kameralarınızı takip ederken bir yandan da kameraların yayınını internet üzerinden kesintisiz olarak gerçekleştirebiliyor. Hem küçük iş yerleri hem de kişisel ev kullanımları için denenebilecek olan uygulama, böylece video kameranızı sizin veya başkalarının takip etmesine olanak tanıyor.

Program sadece kamerayı yayınlamakla kalmıyor, aynı zamanda videoda herhangi bir şekilde hareket yakalandığında hemen hareket edilen anları kayıt altına alabiliyor. Böylece hırsızlara ve evinize zarar verebilecek olan kişilere dair video kayıtlarını hiç bir şey yapmadan elde edebiliyorsunuz.

Videoların parlaklıkkontrast ve diğer görüntü ayarlarını da değiştirebilen uygulama, bu sayede daha kaliteli ve net görüntüler elde edebilmenize olanak tanıyor. Tabii ki internet üzerinden yapılan video yayınını belirlediğiniz kişilere açabiliyor ve böylece sadece paylaştığınız kişilerin görüntüleyebilmesine imkan tanıyabiliyorsunuz.

Video kayıtlarının AVI olarak kaydedilmesi biraz yer sıkıntısına sebep olabilir fakat kaliteyi kendiniz ayarlayabildiğiniz için daha düşük kaliteli çekimlerle yer tasarrufu yapabilirsiniz. Pek çok ayara sahip olan ve böylece istenilen özelliklerde video kayıtlarının yapılmasını sağlayan programı güvenle güvenlik kameralarınızı takip için kullanabilirsiniz.

Windows 8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 gibi işletim sistemlerin tümünde sorunsuz bir şekilde çalışan QuickCam programının dosya boyutu bir MB bile değil sadece 742 KB dır. Ayrıca programın lisansı tümüyle bedavadır. QuickCam bedava indirmek için tıklayınız:

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here