Ana sayfa İnternet GroupMail Free Edition Grup Eposta Gönderme Programı Ücretsiz Çoklu Toplu Email...

GroupMail Free Edition Grup Eposta Gönderme Programı Ücretsiz Çoklu Toplu Email Yollama Yazılımı Bedava İndir

909
0
Güncelleme:

GroupMail Free e-posta bültenleri yollamada veya birden fazla arkadaşınıza aynı e-mail’i gönderme konusunda sizlere yardımcı olmak ve zaman kazandırmak için tasarlanmış işlevsel bir e-posta yönetim ve çözümü olarak karşımızda. Alışveriş sektöründe yeni ürünleri tanıtmak veya yeni servisler hakkında üyelerinize bilgi vermek için kullanabileceğiniz, kişisel kullanım için ücretsiz, sektörel kullanım için ise profesyonel bir çözüm olan bu programla birçok kişiye tek seferde ulaşabileceksiniz.

Programda e-posta göndermeden önce grup tanımlamalarını yapıyor ve kişileri bu gruplar altına kaydediyorsunuz. Daha sonra e-postayı hazırlarken şu şekilde giriş yapıyorsunuz.

Merhaba !*name*!

!*city*!‘de havalar nasıl?

Karşı tarafa e-postalar bir kişide “Merhaba Tolga, Rize’de havalar nasıl?” şeklinde çıkıyor, diğer kişide ise “Merhaba Bülent, İzmit’te havalar nasıl?” şeklinde çıkıyor ve e-postayı alan kişilerin “To”(Kime) kısmında da o kişilerin kendi e-posta adresleri bulunuyor.

Ailenizle, arkadaşlarınızla sürekli temas ve haberleşme halinde olabileceğiniz, bilgilerinizi daha hızlı ve çabuk yoldan çok sayıda kişiyle paylaşabileceğiniz bu program sizlere büyük listeler oluşturarak haberleşmeyi en kolay hala getirmeyi amaçlıyor.

Basit ve şık kullanıcı arayüzü, grup yöneticisi, mesaj düzenleyicisi, ulaştırma konsolu, eklenti seçenekleri ve daha birçok özelliği ile GroupMail Free aradığınıız program olabilir.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/2003 Server/WinXP/Win2000
Üretici:Infacta

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here