Ana sayfa Mobil Gezginler iPhone/iPad Fotoğraf Kırpma Uygulaması, Resmi Kesip Çıkarmak İçin Ücretsiz İndir

Gezginler iPhone/iPad Fotoğraf Kırpma Uygulaması, Resmi Kesip Çıkarmak İçin Ücretsiz İndir

912
0
Güncelleme:

iPhone Screenshot 1

Apple’ın iOS işletim sistemini kullandığı telefon ve tableti olan iPhone ve iPad aıllı cihazlarınızda çektiğiniz fotoğrafların bazı kısımlarını kesip çıkarmak yani kırpmak isterseniz sizlere Photo Crop uygulamasını tavsiye ediyorum. Bunu tavsiye etmemdeki sebep diğer programlar gibi karmaşık ve kullanımı zor olmak yerine oldukça basit ve anlaşılır bir arayüze sahip olduğu için kullanmanın son derece kolay olmasıdır. Bunun yanı sıra işini hatasız ve hızlı bir şekilde yapması ve tamamen ücretsiz olması da dayandığım diğer nedenler arasındadır. Şimdi bu faydalı uygulamanın genel özelliklerinden kısaca söz edelim…

Photo Crop bu sorunun üstesinden gelmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi ve fotoğraflarınızı kırptıktan sonra onları yeni birer resim olarak kaydediyor ve dolayısıyla eski resmin kaybolmasının önüne geçiyor. Böylece hazırladığınız kırpılmış olan fotoğraf yeni bir dosya olarak galerinizde beliriyor ve onu diğerinden ayrı olarak arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Kırpma işleminin yanında uygulamada fotoğrafları döndürme ve yönünü çevirme özellikleri de bulunuyor. Bu işlemleri uyguladığınızda da dosyayı yeni olarak kaydedebilirsiniz. Uygulamanın arayüzü çok çok basit bir şekilde düzenlenmiş ve ihtiyaç duyacağınız tüm araçlar hemen elinizin altında yer alıyor. Aynı zamanda ücretsiz olarak kullanıcılara sunulduğu için kırpma işlemi için kullanılabilecek en iyi uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

Çok geniş boyutlu resim dosyaları da uygulamada hiç sorun yaşamadan işlenebiliyor ancak uygulamadan farklı ve bol seçenekler beklememenizi öneriyorum. Zira sadece kırpma ve bir kaç basit işlem için hazırlanmış olan uygulamanın başka yetenekleri yok. Bir göz atmanızı önerdiğim uygulamalar arasında yer aldığını söyleyebilirim.

iOS’lu akıllı cihazlar olan iPod, iPad ve iPhone için özel olarak üretilen Photo Crop uygulamasının boyutu sadece 2.9 mb olup tümüyle bedava olarak kullanabilirsiniz. Bu uygulama tamamen fotoğraf kırpma işi için dizayn edilmiştir fakat bu işi en kolay en pratik ve en hızlı şekilde yapmanızı sağlıyor.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here