Ana sayfa İnternet GetGo Download Manager Bedava İndirme Yöneticisi Hızlı Otomatik İndirici

GetGo Download Manager Bedava İndirme Yöneticisi Hızlı Otomatik İndirici

1027
0
Güncelleme:

GetGo Download Manager Ana Ekran

GetGo Download Manager ile indirmek istediğiniz dosyaları kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde indirebileceksiniz. Download klasörlerini yönetmek dışında  Myspace, Google Video, MetaCafe, DailyMotion, iFilm/Spike, Vimeo, Break gibi flv veya mp4 uzantılı video yayınlayan sitelerin videolarını da bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Download işlemi sırasında dosyalarınızı sizin için takip eden GetGo Download Manager ile dosyalarınız hiç olmadığı kadar hızlı inecek. Kolay kullanımlı program tamamen ücretsizdir. Gerekli ayarlamaları yaparak indirme işlemini otomatik veya elle başlatabilirsiniz. İndirme hızı, indirme yeri gibi ayarları yapabileceğiniz programla indirme işlemine ara verip devam edebilir ya da indirme işlemini istediğiniz bir zamanda başlatabilirsiniz. Firefox ve Internet Explorertarayıcılarında sorunsuz çalışan programla indirdiğiniz dosyaları kategorilere göre ayırarak organize de edebilirsiniz.

Programla video sitelerinden FLV veya MP4 uzantılı videoları indirmekte çok kolay. İzlediğiniz videonun üzerine “Download This Video” şeklinde bir link koyan programla beğendiğiniz videoları arşivinize ekleyebilirsiniz. Tek tıklama ile indirme işlemi başlayacak. FLV formatındaki videoları GOM Player veya VLC Media Player gibi flv okuyan medya oynatıcılarla çalıştırabilirsiniz.

Dosya indirme işlemi sırasında dosyalarınızı indirme hızına göre ayarlayan GetGo Download Manager sayesinde indirme hızınız %500 kadar yükselecek. Hızı, zaman ayarını, kategorileri kişiselleştirmenizi sağlayan program ile dosya indirmek çok kolaylaşıyor.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here