Ana sayfa Masaüstü Gelişmiş masaüstü saati ve tema tasarımı programı Clock Tray Skins indir...

Gelişmiş masaüstü saati ve tema tasarımı programı Clock Tray Skins indir yükle download

1216
0
Güncelleme:

Clock Tray Skins

Windows için Clock Tray Skins programı, standart Windows saatiniz ile yer değiştirebilen gelişmiş bir masaüstü saati ve tasarımı programıdır.

Bu programı bilgisayarınıza indirip kurduğunuzda tasarımını kendiniz ayarlayabileceğiniz ve standart Windows saatinizin yerini alacak bir masaüstü saatiniz olacak. Bu saat zamanı, saniyeyi, günleri, tarihi ve sistem çalışma zamanını sizin seçeceğiniz tasarımda gösteren bir saattir. 130’un üzerinde farklı tema içeren programda bu temalar arasından istediğinizi belirleyip ayarlayabilirsiniz. Renk ve dokuyu seçme olanağı veren Clock Tray Skins ile masaüstünüzde çok farklı bir etki yaratabilirsiniz.

Clock Tray Skins aynı zamanda atomik-zaman senkronize edici yazılımdır ve takvim işlevi de görür. Program basit tasarımlı olmasının yanında basit bir arayüze sahiptir ve kullanımı da son derece kolaydır. Bilgisayarınıza kurup çalıştırdıktan sonra program penceresinin üst satırında “Dosya”, “Takvim”, “Zaman” ve “Yardım” gibi 4 ayrı bölüm olduğunu göreceksiniz. Buradaki menülere girerek istediğiniz ayarlamayı yapabilirsiniz. Yine pencerenin solunda bulunan “Options”, “Skins” ve “About” bölümlerinden saatinizin rengini ve tasarımını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here