Ana sayfa Eğitim ve Ev Yazılımları Gelişmiş ingilizce kelime öğrenme ezberleme programı ücretsiz indir bedava

Gelişmiş ingilizce kelime öğrenme ezberleme programı ücretsiz indir bedava

1534
0
Güncelleme:

İngilizce eğitiminde öğrencilerin en çok zorlandıkları nokta yeni kelimeleri öğrenme ve bu kelimeleri akılda tutmaktır. bu program sayesinde ingilizce kelime ezberlemeyi zevkli bir hale getirecek ve keyif alarak yeni ingilizce kelimeler öğrenebileceksiniz.

program içerisinde bulunan birbirinden eğlenceli oyunlarla kelime ezberleyebilir ve kelimelerin telaffuzunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. sesli ve yazılı okuma parçaları ile kelime haznenizi daha hızlı ilerletebileceksiniz.

programda beni daha sonra çalıştır özelliği mevcuttur. bu özellik sayesinde sizin belirleyeceğiniz zaman dilimlerinde sizi uyararak çalışma yapmanızı sağlamaktadır. sizde bilgisayar başında çok vakit geçirenlerdenseniz bu programı mutlaka denemelisiniz. siz bile fark etmeden hızlı bir biçimde kelimeleri öğrenmiş olacaksınız.

ezberim.net programındaki kelimeler periyodik olarak güncellenmektedir. ancak istediğiniz zaman istediğiniz seviyede kelime çalışmak için www.ezberim.net adresinden size uygun paketi almanız gerekmektedir.

25-3-2013 15-03-08

Sürüm
1.0
Boyut
2.31 Mb
Lisans
Ücretsiz (Freeware)
Dil
Türkçe
Ekleme Tarihi
19.02.2011
İşletim Sistemi
Windows (Hepsi)
Üretici

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here