Ana sayfa Araçlar Game Booster İndir

Game Booster İndir

1091
0
Güncelleme:

Günümüzde  oyunların boyutu oldukça arttı. Artık oyunlar eskisi gibi bir kaç yüz mb değil bir kaç GB ile ölçülür oldu. Hatta bazı yeni nesil oyunlar 10 GB dan bile daha fazla. Hal böyle iken donanımı yeteri kadar güçlü olmayan oyun tutkunları bilgisayardan oyun oynarken çeşitli sorunlar yaşayabiliyorlar. Bu tip büyük boyutlu oyunları eski sistem bilgisayarlardan oynayanlar genellikle donam, takılma veya oyunun açılmaması gibi problemlerle karşı karşıya kalıyorlar. Bu sorunlar çoğunlukla bellek ve işlemci gücü ile ilgili. Bazen de ekran kartıyla ilişkili olabiliyor.

Bu gibi sorunlar yaşayanların yardımına Game Booster koşuyor. Game Booster oyun oynarken yaşanan donma ve takılmalara kesin çözüm sunuyor. Üstelik bütünüyle ücretsiz.

Game Booster ile oyun oynamaya karar verdiğiniz zaman “Windows Görev Yöneticisi” bölümünde çalışmakta olan ve siz oyun oynarken arka planda çalışmasına gerek olmayan uygulamaları kapatabilir ve bu sayede oyun oynamanız için gereken belleği arttırabilirsiniz.

Arka planda çalışmasına gerek olmayan uygulamaları kapattıktan sonra oyununuzu rahatça oynayabilir ve donma veya yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bellek boşaltmak için de kullanabileceğiniz bu uygulama ile bilgisayarınızı rahatlatabilir ve arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatabilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here