Ana sayfa Video ve Ses Freemake Video Converter Türkçe İndir 2019 Video Çevirici Dönüştürücü Ücretsiz

Freemake Video Converter Türkçe İndir 2019 Video Çevirici Dönüştürücü Ücretsiz

999
0
Güncelleme:

Freemake Video Converter ücretsiz bir video format dönüştürücüsüdür. Fakat sadece videoların formatını çevirmekle yetinmez, aynı zamanda harika video düzenleme özelliklerine de sahiptir.

Freemake Video Converter ekran görüntüsü

Freemake Video Converter programının arayüzü çok şıktır ve hem 200’den fazla video formatını destekler hem de eğlenceli video düzenleme araçlarını içerir. Ayrıca bilgisayardaki fotoğrafları, mp3 müziklerle birleştirerek harika slayt gösteriler oluşturabilir veya DVD’nin içeriğini ripleyebilirsiniz. Bu programda hoşunuza gitmeyen pek fazla şeye rastlayamazsınız.

200’den Fazla Sayıda: Girdi olarak desteklediği video, ses ve resim formatları:
Video – AVI, MP4, MKV, WMV, MPG, 3GP, 3G2, SWF, FLV, TOD, AVCHD, MOV, DV, RM, QT, TS, MTS

Ses – MP3, AAC, WMA, WAV

Resim – JPG, BMP, PNG,GIF

Çıktı olarak desteklenen formatlar: AVI, MP4, MKV, FLV, 3GP, MP3 ve HTML5

Freemake Video Converter Artıları

Kullanıcı dostu ve uyumlu bir arayüz

Mükemmel video format çevirme özelliği: Birkaç video dosyasının formatını dönüştürdüm ve ortalama olarak bir çeviri işleminin 40 saniye ile 1 dakika arasında sürdüğünü söyleyebilirim. Yani format çevirici olarak şahanedir. Ayrıca Freemake Video Converter aklınıza gelebilecek her türlü video formatını dönüştürebilir ve akıllı telefonlar yada diğer cihazlar için özel çeviri seçenekleri içerir.

Harika araçlar: Programın içinde hazır gelen gömülü video editörü diğer programlara benziyor. Ama Freemake Video Converter programının en iyi özelliği kesinlikle slayt sunu hazırlama özelliğidir. Format çevirmeden önce dosyaları birleştirme kabiliyeti gerçekten harikadır ve mükemmel çalışır.

Freemake Video Converter Eksileri

Yavaş ripleme: Programın DVD ripleme aracını kullandım ve pek tatmin olmadım. Bir saatlik parçayı yarım saatten fazla bir sürede ancak ripledi. Video ripleme özelliği çalışıyor ama pek başarılı olduğunu söyleyemem.

Sonuç olarak

Freemake Video Converter is one of the best applications we have encountered. It will suit nearly all of your needs, but we think adding a few more options would make it perfect. Ideally, we would like to see it include a free subtitle editor similar to that of Subtitle Edit. Nevertheless, this application is fully loaded, and we suggest you download Freemake Video Converter because it is the best on the market.

Freemake Video Converter bugüne kadar karşılaştığım en iyi programlardan birisi. Neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı karşılar, fakat birkaç ekstra seçenek daha ekleselerdi gerçekten kusursuz olacaktı. Mesela bir altyazı editörü hiç de fena olmazdı. Yinede, kendi alanında ve ücretsiz olanlar arasında piyasanın en gelişmiş, en kaliteli ve en hızlı video format çevirme programı olduğunu söylemem gerekiyor.

Uyarı: Bu program içerdiği reklam uygulamaları nedeniyle bazı antivirüs yazılımlarında uyarı verebilir. Kurulum sırasında karşınıza çıkabilecek reklam, ana sayfa değişikliği ve araç çubuğu (toolbar) yükleme isteklerine dikkat ediniz.

Freemake Video Converter Sitemizden Direk Son Sürümü İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Freemake Video Converter Resmi Sitesinden İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 16,6 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: İngilizce

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here