Ana sayfa Mobil Free Ringtone Maker İndir-Telefon için zil sesi melodi yapma programı ücretsiz

Free Ringtone Maker İndir-Telefon için zil sesi melodi yapma programı ücretsiz

1114
0
Güncelleme:

Free Ringtone Maker ile akıllı cep telefonunuz için mp3 şarkılarındna istediğiniz gibi bir zil sesi oluşturabilirsiniz. Program portable yani kurulumsuzdur (taşınabilir). Tamamen ücretli olan bu program işini son derece iyi yapmaktadır.

Programı açınca aşağıdaki pencere gelecek. Buradan “choose a song from my computer” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan düzenleyerek zil sesi yapmak istediğiniz bir mp3 müzik dosyası seçin.

Portable ringtone maker 1 Free Ringtone Maker software download for Windows to create your own ringtones

Şarkının en güzel kısmını kesin: Favori müziğinizi seçtikten sonra, aşağıdaki resimde görülen slider (kaydırma çubuğunun) yardımıyla şarkınızın size en güzel gelen parçasını kesip çıkarabilirsiniz. Daha sonra bu parçayı yine program üzerinden oynatıp dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sesi açma veya kısma gibi efektler de verebilirsiniz. Mesela başlangıç ve bitiş noktalarında sesin seviyesi artabilir veya azalabilir.

Portable-ringtone-maker-2[1] 

Portable-ringtone-maker-3[1]

Zil sesini (ringtone) indir: Bu son adımda yukarıdaki resimde görülen pencereye geleceksiniz. “save ringtone to my computer” yazan butona tıklayarak  bilgisayarınızda az önce hazırladığınız melodiyi kaydedeceğiniz yeri seçin ve kaydedin.

Gördüğünüz gibi programın arayüzü son derece kullanıcı dostu ve kullanımı da oldukça kolaydır.

Boyut:1 MB,

OS:Windows tümü

Lisans:ücretsiz

Programı indirmek için tıklayınız.

Resmi sitesi: http://www.musetips.com/free-ringtone-maker.html


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here